ŞIPIDIK'In resimli gavurdağı salatası :)

ımmm çok leziz çok enfes görünüyorrr ama ceviz nasıl bir tat veriyor merak ettim yaa :D:D bide bu salatanın suyuna Sadminin dediği gibi ekmek banmak ne güzel olur ekşili ekşili ohhh misssss gibi nasıl canım çekti anlatamam evde domates yok alayımda bende yapayım ellerine sağlık şıpıdıkçım sen çok marifetlisin anlaşılan varsa böle güzel tafilerin bizimle paylaşırsan seviniriz bizde deneriz güzel olur hayat paylaşınca güzel değil mi:eller::eller:

Çok lezzetli görünüyor ve görüntüsüde cidden çok şık. Ellerine sağlık Şıpıdık :) + 100 rep hak eder bu salata :) 100 rep hesabına tarafımca yatırılmıştır:)

pide ekmek-255.jpg

Pideyi buldum konudaki hatalarıda giderdim :D:D

Bu ne ya salata m? bu :D:D Ekme?i olan yokmu arkada?lar?m eccük banal?m bakal?m nas? tad? diye:D:D Möhte?em görünüyor yaa ellerine sa?l?k olsun.

Te?ekkür ederim Sadmin :))

?mmm çok leziz çok enfes görünüyorrr ama ceviz nas?l bir tat veriyor merak ettim yaa :D:D bide bu salatan?n suyuna Sadminin dedi?i gibi ekmek banmak ne güzel olur ek?ili ek?ili ohhh misssss gibi nas?l can?m çekti anlatamam evde domates yok alay?mda bende yapay?m ellerine sa?l?k ??p?d?kç?m sen çok marifetlisin anla??lan varsa böle güzel tafilerin bizimle payla??rsan seviniriz bizde deneriz güzel olur hayat payla??nca güzel de?il mi:eller::eller:

Ceviz çok güzel bir tat veriyor asimelekci?im. Ben okadar marifetli de?ilim. E?imle ortak yap?yoruz hatta o bana ö?retiyor diyebilirim. Böyle de?i?ik ?eyler yapt?kça eklerim. Bencede hayat payla??nca güzel yupis

Çok lezzetli görünüyor ve görüntüsüde cidden çok ??k. Ellerine sa?l?k ??p?d?k :) + 100 rep hak eder bu salata :) 100 rep hesab?na taraf?mca yat?r?lm??t?r:)

çok te?ekkür ederim :)

pide%20ekmek-255.jpg

Pideyi buldum konudaki hatalar?da giderdim :D:D

?mmm yemede yan?nda yat :)

Geri