Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

bende sizi çok özledimmmm. pc yi alamıyorum eşim çok yoğun bugün öğlen eve geldi kaptım. kar yüzünden evdeyim mahsur kaldım. onun dışına oğluşum büyüdü 7 ayımız bitecek . alışveriş yapıyorum devamlıı. sizde neler var neler yok
kuzum hiçmi vaktin olmuyo hiç mi 5 dk pc alamadınn valla Queennde gelmiyo sizleir çok merak ediyoruz..kızlar ben iyiyim de nasıl oldugunu haber ver sonra gelme..ama merak ediyoruz..napalım bizde iyiyiz ev iş arası ugrasıp duruyoruz..neler aldın oğluşuna..evde oturmak nasıl bişi :D:D bende haziran gibi çıkmayı düşünüyorum nasipse..bütün kızlarla haziran temmuz gibi hamile kalmayı düşünüyoruz..onun haricinde huzur ev aldı evine tasındı..baldem işten ayrıldı..şipide bu hafta sonu işten ayırlıcak kuzum..diğer kızlar yani biz monoton bi hayatımız var iş ev yemek tekrar iş ..ee ne var ne yok sen anlat.

yoksa akasyayı görür gibi oldum o bizi unutmuştur diyecektim nerdeyse
sitem sitem sitemmm

hoşgeldin ama çok kulaklarını çınlattık çok bilesin

niye gelmiyorlar ne oldu sağlıkları yerindemi gibi gibi gibi

queni bende çok merak ediyorum hiç gelmiyor mu nasıl oldu acaba az kaldı doğumuna onunda . evde olmak çok güzel. yani sıkılırdım diye düşünüyordum gerçi daha bir ay oldu ama insan evinin tadını çıkarmak istiyor. seninle aynı kafadayız ciklet bu konuda . hayırlısıyla sende çık . ohhh dünya varmış dedim. size ekleyeyim aldıklarımı bakalım beğenecekmisiniz.

bende sizi çok özledimmmm. pc yi alamıyorum eşim çok yoğun bugün öğlen eve geldi kaptım. kar yüzünden evdeyim mahsur kaldım. onun dışına oğluşum büyüdü 7 ayımız bitecek . alışveriş yapıyorum devamlıı. sizde neler var neler yok

maşallah canım ya çok çabuk geçiyor zaman oğluşunu kucağına almana az kalmış hepimiz senin kadar heyecanla bekliyoruz bizde aklıma gelen çok büyük bir değişiklik yok canım yeni hamiş yok yani:)

Geri