Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

bende dün anneme gittim hemen hamsi yaptı evde pişirmiyorum diye :)
eşimde spordaydı geldi çay içtik meyve yedik salına salına yürüdük gittik eve bir yatış ama akşama aksilik çıkmazsa çok işim var mutfak toparlancak yıkanacaklar birikti çok karışık geliyor gözüme ev oysaki bişey yok

eşimde spordaydı geldi çay içtik meyve yedik salına salına yürüdük gittik eve bir yatış ama akşama aksilik çıkmazsa çok işim var mutfak toparlancak yıkanacaklar birikti çok karışık geliyor gözüme ev oysaki bişey yok
ohh afiyet olsunn canımm..ben,mde ev öyle geliyo bana..artık yarın halletcez kaçarı yok :D:D
dün kızlarla toplandık..harika bi akşam geçirdik..yine şarkılar söyledik horon oynadık..

afiyet olsun canım ben evde herşeyi yapıyorum ya kokarsa koksun zaten bizim aspiratör bacası bir tuhaf başkası aspiratörü açtığında onun kokusu bizim eve doluyor bari kendim kokuturum en azından kendi balığımın kokusu:)

Geri