Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

nikkiiiii bi resim çekmedin kuzu ya elbiseni merak ettiydim :) neyseki faceden görürüz artıkın canlı canlı :)

balayına filan gideceklermi kuzu ? birde sizin oralardamı oturacaklar

gidecekler kuzu biizm oteleeeee:)) 1 gün evlerinde kalıp diğer gün ver elini tatil:))evet merkezde oturacaklar ben ilçedeyim.artık düğünden sonra atarım kuzu fotoları ya

eşin oldğunda çıakrsınız yeemk sonrası balkonda kahve için bea çoluk yok çocuk yok ben daha çok çocuklu gelenlerden daralıyorum

evet çocuklu misafir insanı barut gibi yapıyo gerçekten :D:D

eşim oluncada çıkarız ya bütün gece onlarla oturamam bizim burda bi yer var oraya gideriz bi yürürüz geliriz işte diye düşünüyorum ama daha onlara sormadım hiç

- - - Updated - - -

gidecekler kuzu biizm oteleeeee:)) 1 gün evlerinde kalıp diğer gün ver elini tatil:))evet merkezde oturacaklar ben ilçedeyim.artık düğünden sonra atarım kuzu fotoları ya

hangisiydi kız sizin otel belki bizde seneye gideriz :D

merakla bekliyoruz kuzu

evet çocuklu misafir insanı barut gibi yapıyo gerçekten :D:D

eşim oluncada çıkarız ya bütün gece onlarla oturamam bizim burda bi yer var oraya gideriz bi yürürüz geliriz işte diye düşünüyorum ama daha onlara sormadım hiç

- - - Updated - - -

hangisiydi kız sizin otel belki bizde seneye gideriz :D

merakla bekliyoruz kuzu

side-cristal admiral kuzu tavsiye ederimm

tatile ihtiyacm var şöyle 1 hafta otele gıtsem yediğim önümde yemediğim arkamda denize girsem tıka basa yesem bulaşık derdi yok yemek derdi yok sofra hazırlama derdi yok ohhh stres atsam kocamla denizde sarılsak romantik takılsak kızlarrr hayali bile güzell hahaha

Geri