Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlar ancak gelebildim bugn iş çalışmadım sıcaklarla ugrasmaktan klimalı odalara misafirliğre gittim:)bugnde sacımı saldım masaladım pofff spreyle fln iyice bunaldım ya

kızlar bnde saçımda degsklık yapmak ıstıyorum kumralın üstüne uçlarına sarı balyaj mı attırsam dıorum saçım çok mu yıpranır şuanda uzama devresnde cokta sıkıldım hep aynı

kızlarrrr

bizim burdanda kavuncu karpuzcu geçerr durur

şimdi insanın eve gidesi gelmiyor bütün gün sıcak ay çamşroalrıda toplamayı unuttum sabah tühh yandılar resmen

Slm kızlar nasılsınız herkese iyi haftalar diliyorum.
Nasılsınız bakalım, bir süredir uğrayamadım, temizlik yapıyorum bir yandanda gezmelerdeyim :)
Yarında bebiş kuranı var oraya gidicem nasipse.
Son 2 odam kaldı oralarıda temizledimmi ev işim dip köşe bitmiş oluyor, oğlumun beişiğide kuruldu ama bi yerini yapamadı eşim, bugün öğrenip yapacak.
Biraz yoruluyorum ama doğuma yakın yürümek iyiymiş, gerçi bende el ve ayak şişliği yapıyor ama bu sıcakta oturmak daha fena yapıyor beni.
Oğlum geçen hafta pek kilo almamıştı, doktor iyi desede ben çok üzüldüm, boyu haftaya göre uzun ama kilosu az geldi, gerçi hesaplayınca bu kiloyla doğuma kadar 4 kilo gibi bişey oluyor :) Eşim bide bunun doğurması var, üzülme diyor :)
Büyük ev temizlemesi çok zor oluyor yaa, banyo yarım günümüzü aldı, hemde 2 kişi, ama fayanslar parladı şimdi çok hoşuma gidiyor :)
Annem oğluşuma bir yığın hediye almış, kardeşimin kayınvalideside almış, bunlar 1 yıl yeter diyor, burada 90 liraya sorduğumuz çantayı annem 25 liraya almış, şok oldum. Gelininde kınalık, gelinlik, bindallı hepsi alınmış, düğün tarihi kesinleşti 14 ekimde olacak nasipse.
3 hafta arayla 3 düğün var, 6 ekim kuzenim, 14 ekim kardeşim, 21 ekim başka bir kuzenim.
Nasipse 1 hafta önceden gidicez kuzenimin düğününe, sonra İzmir'e geçicez diğer kuzenimin düğünüde orada olacak benim için çok iyi oldu. Umarım bizim kızçe aksilik çıkarmaz.

ikra şimdiden hayırlısı olsun kardeşin için.bebiş hazırlıkları tam gaz devam etmekte desene zatn annelermiz olmasa napardık bilmem:)çok eşya almayın zatn birden büyüyorlar hepsi kalıyor ancak ikinciye rahat oluyor :)

sahıl camasrları dısarı mı asıyorsun cok toz oluyor bee gerçi bizim burann havası etkiliyor çok bn hep içeri asıyorum mecburen

- - - Updated - - -

nicki album yapta bakalm face bakamıom bn eve gıdınce nete bakıcak fırsatm olmuyor

ikra şimdiden hayırlısı olsun kardeşin için.bebiş hazırlıkları tam gaz devam etmekte desene zatn annelermiz olmasa napardık bilmem:)çok eşya almayın zatn birden büyüyorlar hepsi kalıyor ancak ikinciye rahat oluyor :)

sahıl camasrları dısarı mı asıyorsun cok toz oluyor bee gerçi bizim burann havası etkiliyor çok bn hep içeri asıyorum mecburen

- - - Updated - - -

nicki album yapta bakalm face bakamıom bn eve gıdınce nete bakıcak fırsatm olmuyor

Ben çok almadım canımcım, 2 hastane çıkışı almıştım çok lazım olur diye, annem ve bizim dünürde almış.
Mevlüt kıyafeti bile almışlar, çok merak ediyorum.
Çok garip yaa, ben normal şartlarda şimdiden düğün için kıyafet bakardım ama kendimi bıraktım daha doğmamış bebeğe bakıyorum :)

Geri