Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

sahilcan maşallah kuzum dikkat et kendine, aklında olsun abdest al sık sık, abdestli gezmeye çalış. geçen gün bize gelen hoca hanım anlattı abdestin çok büyük faziletleri varmış kızlar.
cinsiyet daha tam belli olmadı di mi sahil. dün yazık bizim apartmanda bi hamile bayan var. ikizleri olacak. çok kg almış, dr diyet önermiş. diyet yapmış zayıflamış. ama bebekler o kadar ağırmışki karnını taşıyamıyormuş. bacakları ağrıyormuş. şimdi 28. haftadaymış. Allah yardım etse de 32. haftaya gelebilsem diyor. ondan sonra hayati risk kalmıyormuş çünkü. çok üzüldüm. konuşurken bile gözleri doluyordu.

kamera taktırtmayı düşünüyoruz binaya sahilcan. ama 40 daire herkesi ikna etmek baya zor.

sahilcan ben sana hep diyordum ilişkiler daha da oturacak, daha iyi olacak inşallah.
Annemle yengem şimdi benim can ciğer kuzu sarması maşallah.
darısı size inşallah.

amcanlar için üzüldüm canım, inşallah hatalarını anlar özür dilerler.

benim kızçe eşimin ablasının kızına bakıyorum bu nedenle gelmiyor bi zamandır. bakalım ilk fırsat bulursa gelir herhalde.

kaçıncı aya kadar çalışacaksın sahilo?

öz babamın en küçük kardeş ibekardı anca evlendi birde dior iki kuyumcuya götürdük
kardeşimede aynı yerden aldık kelepçesini şuyu buyu
beenmemişler az bulmuşlar
ee gösteriş ivar ama satarken para etmiyor gerçekten bir kolu komple kaplıyor
ya ayıp ya hemde ne ayıp geline de dedik getir baktıralım seninkinede aynı yer nede olsa
onda bişey çıkmayınca anldık ki az buldular burdan 7 kişi gittik yol parası şu bu utanmadı

ayanabildiğim son aya kadar yerime birini bulucam geçici süre için:)
sonra yine bir kaç ay sonra başlıcam çalışmaya

aslında belli bile olablir çünkü bugün 14. haftaya başaldım
ama randevum 10 kasımda beklicem inş. sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil huzur

kamerayı kabul ederler insanın insana güveni kalmadığı bir toplumda yaşıyoruz neler duyuyoruz herkes 100 tl verse çok rahat olur belki daha az toplantı gibi bişey düzenleyin yönetci vardır o kadar binada olmadı a4 kağıdına yazdın kapılara asın hem can güvenliği hem mal gvnliği

ayanabildiğim son aya kadar yerime birini bulucam geçici süre için:)
sonra yine bir kaç ay sonra başlıcam çalışmaya

aslında belli bile olablir çünkü bugün 14. haftaya başaldım
ama randevum 10 kasımda beklicem inş. sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil huzur

kamerayı kabul ederler insanın insana güveni kalmadığı bir toplumda yaşıyoruz neler duyuyoruz herkes 100 tl verse çok rahat olur belki daha az toplantı gibi bişey düzenleyin yönetci vardır o kadar binada olmadı a4 kağıdına yazdın kapılara asın hem can güvenliği hem mal gvnliği

bakalım canım, kapıcı tutulsun istiyorlardı. adamın biri demişki yaşlı emekli ben hergün kapıda oturuyorum zaten :D
40 kişiyle anlaşmak zor. Allah iyi komşu versin herkese. bu haftasonu toplantı düzenlerler herhalde.
sen şanslısın bebişine bakacak biri var.
annen kayınvaliden genç.
ben şimdiden kara kara düşünüyorum.

niki şır-nağa taşındı şark bitmemiş onlarda esenin orası iptal olu kaynansı gelmiş oda biraz kalmış gitmiş eş ivardiyalı arada geçmiş sayfalarda yazmış :)

- - - Updated - - -

sahilcan olaylı bilezik ne kadardı merak ettim?

1200 huzur çok saçma babam ayrıca 1000 tl cepinde bulunsun diye verdi 5 bir yerde takcak değildiya hediyelik anca bana taktığı teneke gibiydi

niki şır-nağa taşındı şark bitmemiş onlarda esenin orası iptal olu kaynansı gelmiş oda biraz kalmış gitmiş eş ivardiyalı arada geçmiş sayfalarda yazmış :)
1200 huzur çok saçma babam ayrıca 1000 tl cepinde bulunsun diye verdi 5 bir yerde takcak değildiya hediyelik anca bana taktığı teneke gibiydi

fiyatı çok iyiymiş, çok ayıp etmiş amcan. inşallah hatasını anlar üzülmeyin kuzum.
öyle bişiler okudum ama cepten okumuştum emin olamadım. bida sorayım dedim..

eee akşam ne yemek var.
kızlar ben bu ara hiç yemek yapamıyorum yoğunluktan yaaa. hep aperatif atıştırıyoruz.
kociş kızmıyordur inşallah. memnun gözüküyor ama halinden.

canım ben kızçe yapıyor kaç çeşit yemeden salmıyor yukarı o yapıyor ben yiyiroum
ama 10 gün yok evde yapacağım özledim ymek ypamyı
yoldan geliyoum hamilesin uğraşma ben yapamadığım zaman yap diyor hamileliği kötü geçmiş ya sağolsun

Geri