Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

tesss kaçıncıya sordun hep unutuyorum canım yani şuan gidişatım normal tabi ilerde ne olur bilemem normal isterim olsun becerebilirsiem korkumu yenersem zaten msj atıcam sizlere o an

kelebek valla bilmiyorum canım geliceğimi biliyorlar onlarda tabi iş veren oalrak kendini düşünüyorlar rutin işleyiş devam etsin diye bakalım hayırlısı diyorum

sanırım kaydırırlar farklı bir bölüme satışa felan ee sonunda oda isticek birgün bebeği olsun kimsenin garantisi yok ki
oda gidicek ille

kızlar şıpı geliyor mu hiç görmüyorum merak ettim.

sahilciğim reçeteyle mi satılıyor dışardan alınıyormu folik plus
ne kadardı fiyatı hatırlıyor musun

çok değildi ama reçeteyle değil özel alınıyor 10 geçmez en fazla hatırlamıyoru ben 2 3 kutu birden almıştım çünkü esencim

şıpı iyi görüşüyoruz msn de felan denk geliyor bir yasramazlık yok işleriyoğundur bu yüzden gelemiyordur

Günaydın kızlar, bende niyetine girdiğimiz zama içmeye başaldım esencim ama bizim hemen olduğu için çok kullanmamış oldum. Ben gnc den almıştım içinde 100 tane vardı 3 ay idare etti yani beni. 65 tl miydi neydi fiyatı.

tesss kaçıncıya sordun hep unutuyorum canım yani şuan gidişatım normal tabi ilerde ne olur bilemem normal isterim olsun becerebilirsiem korkumu yenersem zaten msj atıcam sizlere o an

kelebek valla bilmiyorum canım geliceğimi biliyorlar onlarda tabi iş veren oalrak kendini düşünüyorlar rutin işleyiş devam etsin diye bakalım hayırlısı diyorum

sanırım kaydırırlar farklı bir bölüme satışa felan ee sonunda oda isticek birgün bebeği olsun kimsenin garantisi yok ki
oda gidicek ille

hayırlı canım korkma hiç acı olsada geçici nasılsa sıkarsın sen dişini:) Bana zaten mutlaka ulaş eşimin hep başının etini yiyiorum doğurunca gidicez hastaneye diye tamam diyip duruyo oda:)

tescğim pahallıymış seninki şeker ya
ben normal fiyatlı birşey alcam
zaten maaşımı henüz alamadım:(
inşallah sahilciğim zaten halen korunuyoruz
2 3 ay daha korunucaz o arada içmeye devam edicem
eğer hemen olmaza bile erken başlamış olurum diye düşündüm.
inşallah canım istediğimiz vakitte verir Rabbim

tescğim pahallıymış seninki şeker ya
ben normal fiyatlı birşey alcam
zaten maaşımı henüz alamadım:(
inşallah sahilciğim zaten halen korunuyoruz
2 3 ay daha korunucaz o arada içmeye devam edicem
eğer hemen olmaza bile erken başlamış olurum diye düşündüm.
inşallah canım istediğimiz vakitte verir Rabbim

gerek yok zaten canım ya gncnin ürünlerini eşim kullanıyrda o kendine bişiler alırken bende onu almıştım yoksa bende eczaneden alırdım zaten

Geri