Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

mide ysnmasına saç çıkıyor diyorlar ya 5 ve 6aylarda çok sık olan bişeyy reflü yapıyor kaynama gibi bende oluyor şimdi birde dayanıyor bacaksız mideme elimle tuttup pıt pıt sağa sola çekiyorum ahahahaha

- - - Updated - - -

tesss takvim yapsana haftanı ordan takip edeyimmmmm

ben öle bişi yaşamadım çevremde de duymadım canım ilginç geldi banada

neden unutyos bılmıyorum esennn yedıklerımızden mı oluyor acep:)
sen ynede bnım soyledıgımı bıraz düşün olurmu mutlaka senı cok üzdü hakkına girdi esen bnde benzer hatta cok daha kötüsünü yaşadım şimdi demen yüzüne bakıyorum sanmasn ki gecti ama Rabbim için ALLAH rızası ıcın gıdıyorum ınanıyorum ki bn kaybetmem.

tes merak etme miden biraz bozulacak süt yapıyor bir süre sonra

esen herkes farklı canım ablam serumlarla hastanelerde ilk 4 ay zor geçirdi sürekli tansiyon düştü kayınvalidem desen 9 ay boyunca ağzına bişey koymamış yinede 3,5 kg doğurmuş hepsini annem 9 ay yatarak geçirmiş bende aksine karnım büyümese hamilemiyim anlamıcam o kadar normalll bak yani herkesin bir olmaz hele bir sen kalda burda tam destek tecrübeli analar olacak :) herşekilde elimzden gelen fikri tavsiyeyi yaaprız anam :) sen hele bir icraata geç sana hamilelik yakışacak zayıf uzun bayılıyorum önden çıkık bir karın :))))
valla inşallah canım ya destek vericeğinizi biliyorum kızlar
ama biraz daha ertelesem iyi olucak şunun şurasında yaza birşey kalmadı zaten.
inşallah benimde ağrım sancım bulantım olmaz
normal devam ederim hayatıma
ama bünyem çok hassas zati zayıfım birde zayoflarsam ölürüm herhal.
benimde çok hoşuma gidio zayıflarda sadece karın çıkıo birazda arkadan popusu çıkıo süper bir fizik oluo
sahil desene çok araştırıon ama bir numara yok sende die hahaha

becerebilirsem yapayım canım. 19. hafta bitti 20. haftaya girdik yavrumla. hisettiğim inik hareketler yavrumamı ait acaba

valla inşallah canım ya destek vericeğinizi biliyorum kızlar
ama biraz daha ertelesem iyi olucak şunun şurasında yaza birşey kalmadı zaten.
inşallah benimde ağrım sancım bulantım olmaz
normal devam ederim hayatıma
ama bünyem çok hassas zati zayıfım birde zayoflarsam ölürüm herhal.
benimde çok hoşuma gidio zayıflarda sadece karın çıkıo birazda arkadan popusu çıkıo süper bir fizik oluo
sahil desene çok araştırıon ama bir numara yok sende die hahaha

Ben de 6 ay önce araştırmaya başlamıştım canım.

ciddimisinnn
öle hareket ettirebiliormusunn
mucize mi bu

öyle bir mucize yaradan allahım şaka gibi gerçekten esen babası konuşyor kızım işte annen yordumu seni yemek yedin mi felan özellikle tüm gün iş yerinde müzük dinliyorum ve artık net duyabiliyor ya şarkı söyleyince görsen badimden bir sağa bir sola hehehe yani ne yapacağımı şaşırıyorummm ne diceğimi gülümseme oluyor insanın suratında masumca elimi koyduğumu anlıyor pıtırcıkkkkk artık büyüdü esenn benim pıtır yerde daraldı ya bariz belli ediyor hareketleri merdiven inip çıkınca aşağı aşağı baskı yapıyor bir soluk wccc de alıyorum kendimi

her aşaması güzel ya allah isteyenlere nasip etsin

öyle bir mucize yaradan allahım şaka gibi gerçekten esen babası konuşyor kızım işte annen yordumu seni yemek yedin mi felan özellikle tüm gün iş yerinde müzük dinliyorum ve artık net duyabiliyor ya şarkı söyleyince görsen badimden bir sağa bir sola hehehe yani ne yapacağımı şaşırıyorummm ne diceğimi gülümseme oluyor insanın suratında masumca elimi koyduğumu anlıyor pıtırcıkkkkk artık büyüdü esenn benim pıtır yerde daraldı ya bariz belli ediyor hareketleri merdiven inip çıkınca aşağı aşağı baskı yapıyor bir soluk wccc de alıyorum kendimi

her aşaması güzel ya allah isteyenlere nasip etsin
ayy sahill ne güzel duygular aminnn cnm
gerçekten çok şaşırdım

Geri