Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

selam kızlar
geçmiş bayramlarınız mübarek olsun, ailenize size yavrularınıza esenlikler getirsin.
ben iyiyim sizler de iyisinizdir inşallah
kafayı çok merak ediyorum annesine gitse de yazsa bize. doğum yapmıştır heralde.

tatilde eşimin memleketindeydik arefe gününe kadar, arefe günü eşimin ablası kızçe davet etmiş herkesi ant-al-yaya gittik. toplam 18 kişiydik. içlerinde tek gelin bendim tabi. güzel geçti. ikram şu bu bulaşık derken yorucu zamanları da oldu. eşim teşekkür ede ede bir hal oldu bana. bir dünya da övgü aldım.
cumartesi günü de yola çıktık.

çok şükür dinlendik. şimdi sırada ablamın doğumu telaşı var. bugün ne zaman olacağı belli olacak, bir ihtimal ben gideceğim doğuma yanına.
ablama gidip gidemeyeceğime göre de annemler kar-as-u dan yazlık aldı. oraya gitmek için tatil planı yapacağım.
hafta içi 2-3 gün için izin alıp 4-5 günlüğüne gitmeyi düşünüyorum. bakalım.

öyle benden kuzular
hayat devam
siz de anlatın bakalım?

buketim kızını gördüm Allah bağışlasın çok tatlı
hepinizin yavrularını hayırlı evlat etsin..

Sahiloooo
az kalmış kuzum izininin bitimine inşallah alışırsın bir an önce...
zeynebimi öp benim için

Merhaba kızlar :) Gelmeyeli çok çok uzun zaman oldu. Bugün çalışıyorum ve girip son zamanlardaki yazılanlara baktım. Nerden nereye. Rabbim bütün doğum yapanların kuzularına sağlıklı ömürler, güzel yazılar yazsın. Doğumunu bekleyenleride bir avazda kurtarsın inşallah. Fa-ce-den bende takip ediyorum bakıyorum minikleriniz çok tatlı ya.
Sahilim başınız sağolsun. Kendini yeme lütfen ilk bir hafta zor geçer ama sonra herşey normale döner.
Çalışman kızın için daha iyi canım onu düşün.

slmmmmmm kizlarrrrr herkes iyidir insallah kuzuslariylaaa.biz hala gun sayiyoruuz yavas yavas geciyor zaman iyice agirlastik artik sicaklarla birlikte zor oluyor.dun kuzumun tum camasirlarini yikadim babasida bi guzel utuledi valizimizi hazirladik hazirda dursun agirlasirsam kim yapacak dedim.kiz kardesimde hamileeydi malesef 6 haftalik bebisini kaybetti bi anda nasil oldu ne oldu anlamadik :( kalp atislarida baslamisti cok uzulduk cokkk insallah toparlasin kendinide allahim yine verir:(off offf.doktor kontrolum vardi bebeis iyice buyumus ne kadar hala karnim yok desemde sigiyor demekki 30 haftayi gecmisiz ultrasyona gore 20 ekim dedi dogum normal dogum yapman icin engel yok dedi doktor hersey normalmis(masallahhhh)bnende neden olmasin dedim allahim bir avazda kurtarirr insallahh.yine gorusuruzz kizlarrr bebislerden operimmmmm

selam kızlar anammm kimsecikler yok şıpıdık gelmişşş canım nasılsın ne zamandır göremiyorum niko canım benim seninde hazırlıkların bitmiş rabbim yardımcın olsun bir avazda kurtarsın inş. sahilo ne zamandır konuşamıyoruz anam seninlede zeynom nasıl kuzum benim işe başlamana çok az kaldı kızçenle bol bol vakit geçir kuzu yakında burası eski halini alır sahilo gelecek nasılsa

slm kızlar evde vakit buldukça giriyorum :) giremesemde telefonlaşıyoruz allahtan :) az kaldı valla zaman su gibi akıp gidiyor guzel kızım çok kg alamasada hareketli ve büyüyor maşallah kardeşimin düğünü var eylülde :) bizim ev yıkımı olayı sizde görmüünüzdür açılışla başladı arka mahalleden :) baş-ba-kn tarafından evede bir sürü yenilik yapmıştım :( daha yeni gazımızı felan aldık rahat ettik derken şimdide o var valla hep birşeyler çıkıyor

herkes iyi inşallah kafa da doğmuştur kesin tesle aynı gidiyorlardı gizemli kafa hahaha şimdi görse bana yine iki laf derdi :))

selam herkese kızlar

sahilim hayırlı olsun ev işleri, evet duydum haberlerde aklıma sen geldin direkt.
tesadüf nasıl oldu acaba, bi arayamadım onu da dur birazdan arayayım.
kelebekim, pinecim, nikicim, ikracım, armağanım, şıpıdıkcım, esencim, kafacım, başka şimdi sayamadıklarımcım iyisinizdir inşallah.. siz ve bebekleriniz iyidir inşallah.

ben iyiyim kızlar, faceden görmüşsünüzdür yeğenim geçen çarş dünyaya geldi, hepinizin yavrucuklarını Allah bağışlasın.
işler güçler devam..
bebekleriniz az büyüse de eskisi gibi yoğunlaşsa topik.
ben de sıkı diyete başladım bakalım devam..
öptüm herkesi kuzular

kızlar merhaba nasılsınız nevar ne yok cumanız mübarek olsun inş. bebişler nasıl kuzularım mis kokulularım benim bu arada ikra doğum yapmış kızlar ikinci bebeğini :) galiba haberiniz ola yanlış okumadıysam tabii öpüyorum hepinizi kuzularınızıda

günaydın kızlar nasılsınızzzz bugün sahilim işe başlayacak gelmedi galiba daha canım benim gelince çaldır beni niki ne yaptı acaba oğluşa kavuştumu telide yok bende rabbim bir avazda kurtarsın inş.öpüyorum hepinizi

Geri