Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlar bugün ne yemek yapayım fan clup var aşağıda
ay çabuk adapte oldum sarı kafalar bilem var

kızlar ben bu sabah baş ağrısıyla uyandım eşimde dün bana yeter artık dedı hep nettesin diyorum işim var anlamıyor kızlar bizde bu hafta hep acildeydik ablamla kızı gıda zehırlenmesı gecırmişler dün bize geldıler canım yegenım yıne ateslendı bana kalırsa zehırlenme degıl gıbı gelıyor oksuruken cocgun gozlerınden yaslar gelıyor onada cok uzuldum eşime sinir oldum poff

kızlar ben bu sabah baş ağrısıyla uyandım eşimde dün bana yeter artık dedı hep nettesin diyorum işim var anlamıyor kızlar bizde bu hafta hep acildeydik ablamla kızı gıda zehırlenmesı gecırmişler dün bize geldıler canım yegenım yıne ateslendı bana kalırsa zehırlenme degıl gıbı gelıyor oksuruken cocgun gozlerınden yaslar gelıyor onada cok uzuldum eşime sinir oldum poff

geçmiş olsun melek
üzüldüm ya büyük inssnalr katlanamıyor çocuklar içide çok zor

bende geldim kızlar

hoşgeldin ablasının çikleti. avatarın pek bi hoşmuş. nereden avatar yüklüyoz balım anlatır mısın

kelebek bildimm seni. kuzum ne çok sağlık problemi oluyor ailenizde. çok geçmiş olsun..

kızlar uzaktan gelen kızçenin çocuk bakıcısı izne çıkmış. bizim kızçede iznini 1 hafta daha uzattı. bu cumartesi gidiyordu. haftaya perşembe gitcek. büyük kızçe ise bu akşam yolcu.

Geri