Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

günaydınnnnnnnnnn kafacıkkk dün kremi aldım akşam birde gece yaptım kaç günde faydasını gösterir acaba sende neye faydalı oldu kuzu.aşağı ve yukarı kısımlara sürdüm iç tarafada sürülüyor mu bu krem kullanımında bişi yazmıyor

canım bendede bi ara kaşıntı vardı o zaman kullanmıştım2-3 güne kadar geöer inşallah seninki benimki geçmişti..

aslında ilk anda bi rahatlık hissi vermesi lazımdı vermedimi canım ?

bak ben kullanmadan önce orya bi güzel sıcak suyla ve beyaz sabunla yıkıyordum sonra bu kremi sürüyordum..ama akıntı geliyo ya mesela byanlardan onun kilodu kirtlemsine izin vermeyeceksin bu aşamada ben o yüzden her saat başı kilodumu değiştirdim..çünkü o akıntı bakteri oluşturuyo ve kaşıntıyı dahada arttıroy canım haber,n olsun...

ben nereye istersem sürdüm canım bişey olmadı

iş yerinde nasıl değiştircem kız her saat:)) var var bi rahatlama var gece yatıncaya kadar kaşımamak için baya uğraştım ama gece 4 te bi uyandım kaşıyorum yine ayy ne kötü bi durum uykuda :(

iş yerinde nasıl değiştircem kız her saat:)) var var bi rahatlama var gece yatıncaya kadar kaşımamak için baya uğraştım ama gece 4 te bi uyandım kaşıyorum yine ayy ne kötü bi durum uykuda :(

canım iş yerindede günlük pedlerden kullan ve günlük pedide her saat başı değiştirki orda tekrar bakteri üremesi olmasın :)

şimdi daha krem yeni etkisini gösteriyordur gece ondan kaşınmıştır canım sen mümkün oldugunca kaşımamaya çalış olurmu 2-3 güne kadar iyi gelecek canım inşallah

Geri