Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

akasya sen nisanda evlendin demi denk gelmiyormu

canım normal zamanı nisan ama duyduğuma göre bebekler hep erken erken geliyorlar bakalım bizimki ne kadar dayanack içerde

haklısın canım bak eşimde evde ben kuzu kuzu geliyorum mecbur ekmek parası ne yapacaksın:) evet canım kısmetse alınacak dikişleri ameliyatının cd sini vermişti doktor izledim parça pinçik etmişler kocamın içini:S

canım geçmiş olsun. bende evdeyim ve evde olmak çok güzel. zaten baya ağırlaştım bu duumda çalışmak çok zor olurdu. bebişim iyi 2 hafta sonra nst ler başlıyor ona göre doğumu kesinleşir

yok kuzumm haberler sizde dicektim bende..
akasyaa bugun Qoenn doğumda :))

aaaa inanamıyorum nasıl yani sezeryan falan mı olacak.

akasya kaç kilo aldın normal doğum mu düşünüyorsun

normal en iyisi canım ama genelde hep sezeryan oluyor artık dr larmı kesmeye meraklı bilemiyorum. dr 2 hafta sonra söyler durumumu . kilo alımım full devam ediyor her hafta dr dan fırça yiyorum:) toplamda 14 kilo aldım daha doğumada 49 gün var 20 yle giderim heralde

evlilik yıl dönümüne denk geliyormuş ne güzel olur akasya
1 sene içerisinde hem evlendin hem bebiş olacak :)

evet canım nisan benim ayım olacak eğer bebeğimde nisanda gelirse.

kızlar Queen mesaja atmış :))
canım günaydın suan yoldayım hastaneye doğru gidiyorum suni sancı verecekler..inşallah bugun doğum yapıcam..hepiniz dua edin nolur..hayırlı cumalar hepinizi öpüyorum..kızlar ben bildigim tüm duayı okucam ona göndericem..sizde yapın elinizden geldiği kadar..

kızlar Queen mesaja atmış :))
canım günaydın suan yoldayım hastaneye doğru gidiyorum suni sancı verecekler..inşallah bugun doğum yapıcam..hepiniz dua edin nolur..hayırlı cumalar hepinizi öpüyorum..kızlar ben bildigim tüm duayı okucam ona göndericem..sizde yapın elinizden geldiği kadar..

Hayırlısıyla doğurur inşallah sağlıklı sıhhatli bi şekilde..Allah kurtarsın inşallah

Geri