Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

ayh ne güzel allaha şükür kavuştu yavrusuna darısı başımıza. bu arada bizimkininde adı emir olacak kısmetse. sen ne yaptın isim düündünmü. ben son 1 aydır hepten ağırlaştım normalde senin gibiydim son aylar zorluyor. aslında dr 6 nisandan itibaren her an gelebilir dedi.

Az kalmş canm, 20 gün sonra kucağında olacak Emir bebek...

Biz düşünmedik aslında yani şöyle.
Ben dah yeni hamileyken bir rüya görmüştüm, rüyamda oğlum oluyor ve ismini Talha koyuyorduk.
Aklımda hiç erkek ismi yoktu, rüyamıda eşime daha geçenlerde anlattım, oda olumlu yada olumsuz cvp vermedi.
Belli değil yani, daha var zaten düşünülür biraz daha.
Şimdi merak ediyorum acaba o bebekmi benim bebeğim :))
Çünkü eşimide rüyamda görmüştüm :))

Akasyaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
naber ya
nerdesin ay hiç gelimyorsun ya biz hep merak eiyoeruz seni özlüyoruz

Az kalmş canm, 20 gün sonra kucağında olacak Emir bebek...

Biz düşünmedik aslında yani şöyle.
Ben dah yeni hamileyken bir rüya görmüştüm, rüyamda oğlum oluyor ve ismini Talha koyuyorduk.
Aklımda hiç erkek ismi yoktu, rüyamıda eşime daha geçenlerde anlattım, oda olumlu yada olumsuz cvp vermedi.
Belli değil yani, daha var zaten düşünülür biraz daha.
Şimdi merak ediyorum acaba o bebekmi benim bebeğim :))
Çünkü eşimide rüyamda görmüştüm :))

bende ilk zamanlar bir erkek bebek görmüştüm tombk bişeydi bakalım benimkde benzeyecekmi:) hayırlısı olsun canım değişiyor isim seçenekleri biz hep berk dedik sonra değiştirdik dahada güzel oldu.

iyi gidiyor tatlım, işle ilgili bir sıkıntım yok ama ordaki arkadaşları özlüyorum baya:(

insan alıştığı ortamı özlüyor ama çalışma şartların hatırladığım kadarıyla burda daha iyi zamanla burayada alışırsın canım

Akasyaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
naber ya
nerdesin ay hiç gelimyorsun ya biz hep merak eiyoeruz seni özlüyoruz

Akasya inşallah bir avazda olur seninkide
doğuma girmeden dua var onu oku doğum esnasında dilek tut
bizlerede aklına gelirse o anda et

:)

bende sizi çok özlüyorum canım sıkılıyor evde. rabbim hepinizin gönlüne göre versin sizde bana dua edin sağlıkla alayım oğlumukucağıma.

akasyacım biz burda hepimiz queen doğuma gittiği gün dualar ettik onunla beraber heyecanlandık ve her queen icin dua ettiğimizde
seni ikrayı ve armağını da ekledik dualarımıza
Rabbim yardımcın olsun canım

sende bizi habersiz bırakma, süreçten haberdar et

bende ilk zamanlar bir erkek bebek görmüştüm tombk bişeydi bakalım benimkde benzeyecekmi:) hayırlısı olsun canım değişiyor isim seçenekleri biz hep berk dedik sonra değiştirdik dahada güzel oldu.

Hayırlısı canımcım, ben pek karar değiştirmem ama bu benim verdiğim bir karar değil zaten.
Eşim sessiz şuan, herşey için erken diye düşünüyoruz, hayırlısıyla kucağımıza alalım diye düşünüyoruz.
Çok garip bir duygu, yok ama varlığını hissediyoruz, babasına ilk tekmesini attı zaten :))

Geri