Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Mrb canım bende 27 yasındayım bende ank'dan katılıyorum şimdilik bekarım k ile başlayan semtte oturuyorum :)

aaaa evet bende hatırladım göğüslerinden ameliyat olucaktı
adı da d ile başlıodu galiba
ne oldu acep

hoşgeldin kurabiye

kafa inanma gülüm bu tatlı sözlere hahaha

Hoşbuldum canım

Mrb canım bende 27 yasındayım bende ank'dan katılıyorum şimdilik bekarım k ile başlayan semtte oturuyorum :)

Bende M ile başlıyan semtte oturuyorum :) şimdilik deerken nişanlı filanmısın ?

inanadım malesef esencim hahaha

kurabiye hoşgeldin :)

Hoşşbuldum canımcım

bekar ölecem diyenleri çok duydum hahaha örnek kardeşim 4 ayd ataktı yüzüğü hahaha

Ooooo hayırlı olsun , yok ya kesin ben bekar ölecem aday dayı bile yok bende :(

Ay bekarlık sultanlık tasa yapma canımmmm

- - - Updated - - -

ŞUAN ÇİĞ KÖFTE YİYİOEUM VE BURAM BURAM YANIYORUMMMMMMMMM

AYY ÇOK ACIYMIŞŞŞŞŞŞŞ

Afişyet bal şeker olsun , çokta severim çiğ köfteyi ama ameliyat olduğumdan beri bana yasak yiyemiyorum , midemi yakıyor
Hoş bana güzel olan her yiyecek yasakta :(

Orası öyle canım bekarlık sultanlık , karışan yok eden yok , yalan söyleyen bir erkek yok hayatımda , zaten eski sevgililerden çok çektim biraz inzivaya çekildim :)

hayırlısı herşeyin nikonun ayağı iyi geldi bütün aileyi verdi seni düğüne davet etsin belkim ordada ayağını sürer sana kısmet çıkar

nikooooooooooo

- - - Updated - - -

bende yemem ilk yedim çünkü mideme dokunuyor broşür getirdiler gördüm
nasıl canım istedi ark söyledi getirdi sağoslun

Aynen Zuzumm ayagını sürüdü Sevodan umudu kesmişken Sevo nişanlandı sonrasında erkek kardesinin haftaya dügünü var sonrasında benide ayakkabısının altına yazmış ben umutsuz vakayken hayatım değişti :)

hayırlısı herşeyin nikonun ayağı iyi geldi bütün aileyi verdi seni düğüne davet etsin belkim ordada ayağını sürer sana kısmet çıkar

nikooooooooooo

- - - Updated - - -

bende yemem ilk yedim çünkü mideme dokunuyor broşür getirdiler gördüm
nasıl canım istedi ark söyledi getirdi sağoslun

sahilcannnnnnnn kurabiye istese bulur ellisinide işte şans :)) valla kız bizim sülale tümden gitti

Geri