Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

aynen çok sever kızı yok ya fular felan yapar gerçi pek sevmem ama ev oturmalarında takıyom görsün bari hani köşeye atmayayım :)

ah pine yakın olsa hani buranın ilçesi felan hiç düşünmem yaaprım bilirsin gibi gelirim bilirsin ama uzak ee eşmide müsade etmez yani anlıcağın sen ve durucuk büyüyünce ablana geldiğinizde sen gelemezsen bile ben ablana gelirim zaten çok iyi ablan çok sevdim inş. onunda bebişi olur tek çocuk demi

size komik bir anımızı anlatıyım benım kayınvalıdem kendıne pijama takımı almış bana gosterdı ama o takım ona küçük tam bana göre eşim dediki bu takım sana olmaz karıma ver dedi oda ben zaten ona niyet aldım dedi bende teskkr ettım kibarca tam pijamayı alacagım bu pişman oldu heralde bana diyorki şimdi bu sana büyük gelir gıymezsn bn senn bedenıne gore alıyım bende anne olur bu benım tam bedenıme gore dedım o sırada lafı karıstırdı gıderkende vermedı pıjamayı hahaha bir kerede semsıyesını verdı aradan kısa bır sure gectı sız semsıyeyı kullanmıyorsunuz bana gerı verın dedı hahaha yuhhh dedımm anne sızın oralarda bılınmıyor heralde verılen mal gerı alınmaz dedımm sakayla karısıkk dıyorkı yok sız kullanmıyorsunuz ya ondan dedım diyorr neysee verdım şemsiyesini artık geri:D:D

- - - Updated - - -

şimdi bir sey dedıgı zaman emınmısın so kararın mı bak gerı vermem falan dıommmmmm hahaha

anam senin kızçede bi değişikmiş heee herseyde aklı kolıyor hahaha

benimki öyle değil ya hakkını yiyemem şimdi kadının daha kötü bişeyini görmedim

sabah yok sürmüyorum anca kalkıyorum yatağımı topluyorum kendime yiyecek koyuyorum
işte yaparım ben zaten zor kalkıyorum gece sık sık kalkınca anlarsın zamanı gelnce uyku hasret oluyor zor kalkıyorum

naber kızlar anlatın ya azcık ne var ne yok

kafacım hamileymişsin gördüm bak onu çok sevindim diğerlerini biliyordum ama seni yeni duydum

sağlıkla al kucağına inşallah...çok ama çokkk sevindim

Geri