Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Günaydın kızlar, stres olur tabiki insan ister istemez aklına kötü şeyler geliyo bende 10 tane senaryo kurmuştım kafamda ama kalp atışlarını duyunca dünya benim oldu. Daha şimdiden annelik iç güdüsü sarıyor ya inanılmaz birşey. Allah kucağımıza aldığımız günleri görmeyi de nasip eder inşallah.

Amin canım inşallah:)

- - - Updated - - -

kafacığım geçmiş olsun canımcım

teşekkür ederim esencim

- - - Updated - - -

ay kızlar bu arada o kadara yogunumki kafamı kaldıramıyorum ya valla başım ağrıdı plan program yapmaktan :S

kafacm gecms olsn cok şükür iyisiinz ama dınlen evde ayaklarıını kalp sevıyeden yukarı dıkerek dınlen

bnde dun aşı oldum kolum cok agrıyor hala dun yemeklerımı bıle zor yaptım hatta kerevız yapmadm ıyıkı yapmamasım yenmedı bu sabah neredeyse butun pantolonlarımı denedım yok anam sıkıyoooo ayy onü acık sekılde geldım işe hahaha öğlen eşimle gittik carsıya bır tek lcwaıkkı de hamıle esyaları vr oda cok kotu neysekı bı tayt ve tunık aldım üstümden cıkarmadım onlarla geldım öğleden sonra işe artk pantolon ve gomlek bulana kadr ıdare edecegm gobişş büyüyor artk hızlaa dar seyler gıyemıyorum ve hareketlermı yavaslatmaya basladım artk eskısı gıbı koşmak yok daha yavas hareket ederek kendımı ve bebegımı yormadan hareket edıom

kafacm gecms olsn cok şükür iyisiinz ama dınlen evde ayaklarıını kalp sevıyeden yukarı dıkerek dınlen

bnde dun aşı oldum kolum cok agrıyor hala dun yemeklerımı bıle zor yaptım hatta kerevız yapmadm ıyıkı yapmamasım yenmedı bu sabah neredeyse butun pantolonlarımı denedım yok anam sıkıyoooo ayy onü acık sekılde geldım işe hahaha öğlen eşimle gittik carsıya bır tek lcwaıkkı de hamıle esyaları vr oda cok kotu neysekı bı tayt ve tunık aldım üstümden cıkarmadım onlarla geldım öğleden sonra işe artk pantolon ve gomlek bulana kadr ıdare edecegm gobişş büyüyor artk hızlaa dar seyler gıyemıyorum ve hareketlermı yavaslatmaya basladım artk eskısı gıbı koşmak yok daha yavas hareket ederek kendımı ve bebegımı yormadan hareket edıom

aramızda 1,5 ay var sanırım demek ki 1,5 ay sonra bende kıyafet alıcam şimdi hepsi cuk diye oluyo. Gerçi bol gelen 2 kotum vardı belki onlarla 1 y daha idare ederim. Yaza denk gelsinde yazlık alayım diye bakıyorum:)Orda Defacto varsa ordada güzel şeyler var canım. Bebekle ilgili foto ve yazı olan tişörtlerden alacakmısınız kızlar onları çok beğeniyorum ben

günaydın kızlarr

dün telefonumu evde unuttum pine aramış çok geç döndüm

doğum yapmış bizim kız erken gelmiş :)

pine ile konuşamadım eşim eşiyle konuştu

gün içinde arıcam

hoşgeldin bebek diyelim adı ayşe olacaktı sanırım

ayşe bebek ayyyy ay

günaydınlarrr :)

ayyyy demek pinenin meleği gelmiş :) ne kadar güzel Allah analı babalı büyütsün inşallah :) bizlerede nasip etsin :)

duru olmuycakmıydı onun kızının adı ywa benmi karıştırdım :S

Geri