Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Günaydın Kızlar. Ben de duru diye hatırlıyorum sanki. Ne güzel kavuşmuş yavrusuna uzun bekleyiş sona dermiş Allah hayırlısı ile bize de nasip eder inşallah.

günaydın kızlar güzel bir hafta olsun inşallah

yoğun geçen bir hafta sonundan sonra tekrar işe geldik alışverişdeydik kardeşimin :) bohçalar yapıyozz ay valla kendimde bile bu kadar yorulmamıştım desem yeridir

sağlık ocağına gittim tansiyon kg baktılar kalp atışını dinledim bu sefer gerçi haftaa randevum var ama dinletmez benim dr :)

birde 5 hafta sonra sağlık ocağına gidicem 35 haftada gel dedi :)

pine ile en son konuştuğumuzda öyle ortak karar vermişler ayşe diye ama tam net oldumu bilmiyorum arıcam dedim arıyamamdım dakikalarım bitmiş bugün yarın arıcam tekrar iyidi sesi felan

pine ile en son konuştuğumuzda öyle ortak karar vermişler ayşe diye ama tam net oldumu bilmiyorum arıcam dedim arıyamamdım dakikalarım bitmiş bugün yarın arıcam tekrar iyidi sesi felan

sağlık ocağına ilk kaçıncı haftada gittin sahil beni hiç daha çağırmadılar da. Bende annemleri yemeğe aldım hafta sonu öyle geçti haftasonumda. Yemekli misafir faslını bir süre kapatmış oldum böylece:)

evet sezeryan olmuş suyu gelmiş canım eşim yanımdaydıç ok konuşamdfım birde iş çıkışı aradım artık nefes nefese kaldım hem yürü hem konuş zor oldu ama arıcam bugün öğlen saatinde

- - - Updated - - -

ayrıca nikooooo lan nerdesin kız

kızlar bn geldım işlerm cokyogun bu hafta size anlatacaklarm varrr

haftasonu alışveriş merkezıne gıttık oğluma alışveriş yaptımm resimlerini çektim hatta kendi resmimide çektirdim kocama kablo evde yarn atarm ayy cok güselllerr yaaa defalarca baktım eşyalaraa çokk heyecanlı oğlumu çok özlüyorum bitanecik prensim annesinn yavru kuzusu kavusmak nasıp olsun
hepimize inşallhh

kızlar bn geldım işlerm cokyogun bu hafta size anlatacaklarm varrr

haftasonu alışveriş merkezıne gıttık oğluma alışveriş yaptımm resimlerini çektim hatta kendi resmimide çektirdim kocama kablo evde yarn atarm ayy cok güselllerr yaaa defalarca baktım eşyalaraa çokk heyecanlı oğlumu çok özlüyorum bitanecik prensim annesinn yavru kuzusu kavusmak nasıp olsun
hepimize inşallhh

ne mutlu sana:) eğer yatak odası takımı bebek bakım eşyaları vb. bakacak olursan tavsiye edebileceğim markalar var, istersen internette alabilirsin, hiç uğraşmana gerek kalmaz:)

ne mutlu sana:) eğer yatak odası takımı bebek bakım eşyaları vb. bakacak olursan tavsiye edebileceğim markalar var, istersen internette alabilirsin, hiç uğraşmana gerek kalmaz:)

teskkr ederm tavsıyelerını alabılırım elbette nette bakıyorum bazen guvenemıyorum işte

Kelebekcim fotolarını bekliyoruz canım bizede önek olsun ciciler lazım olacak bize nasılsa? Anlat bakalım neler anlatacaksın hayırdır inş.

nasipse yarn atarm fotoları:) tescim haftasonu gezdik biraz yorucu oldu ben kendime begenıp te bır iş pantolonu bulamadım siyah kumaş yada keten pantolon buamadıgım için epey agladım artk eşim bilee yeter dedi:)hormonlarıma bır seyler oldu:)dün akşamda eşim maça gitmişti bnde merakım eşime bir şey yaptım duymasın ama sakın:):)msj attım ben kötüyüm biraz gel istersen diye ne kadr sürede gelebileceğini merak etmiştim:D msj attım 2 dk sonra aradım cevap gelmeyınce telefonu actı soluk soluga kalmış eve varmak uzereyım dedı yuhh dedm adam msjımı alır almaz koşturmuş resmen ayy bir vicdan yaptım dedim şimdi şaka yaptım dersem çok kızar artk iyiyim falan bir an kötü oldum dedim hahaha tam tam not verdm kocama hee:D

Geri