Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

her şeye agladım haftasonu anlıycagınız sonra rüyamda bebeğimi gördüm dünyalar tatlısı oğlumu sanırım artk özlem giderek artıyor böyle alışveriş yapıncada dha bi heyecanlı oluyor inşallh bakalım anlatırım yıne ayrıntıları sizlere sizler neler yaptınız bebişleriniz nasıl

yanıma arkdasım oturunca ondan yazamadım odaya yenı bırı geldı ona iş ögretiyoruz iş yogunlugumuz azalacak biraz daha ama şuanda öğrenme aşamasında sevdigim bir arkdasım gelmesine cok sevndım bu yuzden kızlar işler cok yogun cıkıorum öpüorm sızlerı

yarından sonra bende pek gelemeyebilirim çünkü biri başlıcak yerime ona göstermem gerekiyor çok uklaaya benziyor bakalım ön yargılı davranmışımdır genelde sonra nedense iyi biri oluveriyor :)

kelebek aslında burda siyah pantolon satan bir yer var bende aldım bilsem sana ne oalcak alır gönderirim benim kalça olduğu içib büyük aldım doğuma kadar giyerim bir kot bir pantolon başkada zaten yok bişey :)

kardeşimin nişan telaşesi var ona koştruyorum o çıksın aradan bende yavaş yavaş hazırlıkalra başlıcam inşallah
bir kaç pjaa takımı yeni bir kaç yeni çamaşır alayım dursun kenarda havlu felan çıakrtayım pinede dedi hazırlıklı ol dursun bir köşede:)

bebeğe pekte çok bişey almayı düşünmüyorum artık zaten gelecek bir çok hediye baktım yetişmiyor gider alırım tekrar

teskkr ederm tavsıyelerını alabılırım elbette nette bakıyorum bazen guvenemıyorum işte

nasipse yarn atarm fotoları:) tescim haftasonu gezdik biraz yorucu oldu ben kendime begenıp te bır iş pantolonu bulamadım siyah kumaş yada keten pantolon buamadıgım için epey agladım artk eşim bilee yeter dedi:)hormonlarıma bır seyler oldu:)dün akşamda eşim maça gitmişti bnde merakım eşime bir şey yaptım duymasın ama sakın:):)msj attım ben kötüyüm biraz gel istersen diye ne kadr sürede gelebileceğini merak etmiştim:D msj attım 2 dk sonra aradım cevap gelmeyınce telefonu actı soluk soluga kalmış eve varmak uzereyım dedı yuhh dedm adam msjımı alır almaz koşturmuş resmen ayy bir vicdan yaptım dedim şimdi şaka yaptım dersem çok kızar artk iyiyim falan bir an kötü oldum dedim hahaha tam tam not verdm kocama hee:D

Kelebek var ya sen çok fenasın:):) 40 yıl düşünsem aklıma gelmez öle bişi yapmak nasıl kydın kız kocişine:):)

yarından sonra bende pek gelemeyebilirim çünkü biri başlıcak yerime ona göstermem gerekiyor çok uklaaya benziyor bakalım ön yargılı davranmışımdır genelde sonra nedense iyi biri oluveriyor :)

kelebek aslında burda siyah pantolon satan bir yer var bende aldım bilsem sana ne oalcak alır gönderirim benim kalça olduğu içib büyük aldım doğuma kadar giyerim bir kot bir pantolon başkada zaten yok bişey :)

kardeşimin nişan telaşesi var ona koştruyorum o çıksın aradan bende yavaş yavaş hazırlıkalra başlıcam inşallah
bir kaç pjaa takımı yeni bir kaç yeni çamaşır alayım dursun kenarda havlu felan çıakrtayım pinede dedi hazırlıklı ol dursun bir köşede:)

bebeğe pekte çok bişey almayı düşünmüyorum artık zaten gelecek bir çok hediye baktım yetişmiyor gider alırım tekrar

Ah sahil sende gelmeyince iyic azalacağız ya burda:s

günaydın kızlarrr :)

dün misafirlerimi yolcu ettim ben artık sayamadım kaç gündür bendelerdi :S

kelbekcim bugün resimlerini bekliyoruz :)

sahil valla seninde az kaldı he :) 30 lo haftalardasın artık :)

tess nasılsın canım bu haftamı gidecektin sen doktora :)

günaydın kızlarrr :)

dün misafirlerimi yolcu ettim ben artık sayamadım kaç gündür bendelerdi :S

kelbekcim bugün resimlerini bekliyoruz :)

sahil valla seninde az kaldı he :) 30 lo haftalardasın artık :)

tess nasılsın canım bu haftamı gidecektin sen doktora :)

daha yenimi geçirdin misafirlerini durmuşlar epey. Dinlen canım bol bol artık yorma kendini. Evet canım bu cumartesi kısmetse randevumuz var belki bu sefer kesin öğreniriz cinsiyetini çatlıcam yoksa meraktan:)

- - - Updated - - -

günaydın kızlar

kız geldi ayy ay çok işim var çokkkk

günaydın sahil kolay gelsin canım. Şimdi nasıl olcak geçici olarak mı çalışıyor kız. Sen dönünce gidecek mi?

daha yenimi geçirdin misafirlerini durmuşlar epey. Dinlen canım bol bol artık yorma kendini. Evet canım bu cumartesi kısmetse randevumuz var belki bu sefer kesin öğreniriz cinsiyetini çatlıcam yoksa meraktan:)

- - - Updated - - -

günaydın sahil kolay gelsin canım. Şimdi nasıl olcak geçici olarak mı çalışıyor kız. Sen dönünce gidecek mi?

evet tes yeni gittiler :S gelde bi bana sor o kadar doluyumki..dün akşam halıları filan kaldırdık eşimle yıkamaya verdim bütün herseyi tek teke yıkıyorum...Allah yardımcım olsun valla :(

ay bende merak içindeyim bakalım bu hafta gösterir çok büyük ihtimalle bebeişin canım :)

teskkr ederm tavsıyelerını alabılırım elbette nette bakıyorum bazen guvenemıyorum işte

nasipse yarn atarm fotoları:) tescim haftasonu gezdik biraz yorucu oldu ben kendime begenıp te bır iş pantolonu bulamadım siyah kumaş yada keten pantolon buamadıgım için epey agladım artk eşim bilee yeter dedi:)hormonlarıma bır seyler oldu:)dün akşamda eşim maça gitmişti bnde merakım eşime bir şey yaptım duymasın ama sakın:):)msj attım ben kötüyüm biraz gel istersen diye ne kadr sürede gelebileceğini merak etmiştim:D msj attım 2 dk sonra aradım cevap gelmeyınce telefonu actı soluk soluga kalmış eve varmak uzereyım dedı yuhh dedm adam msjımı alır almaz koşturmuş resmen ayy bir vicdan yaptım dedim şimdi şaka yaptım dersem çok kızar artk iyiyim falan bir an kötü oldum dedim hahaha tam tam not verdm kocama hee:D

Hiç endişe edicek bir şey yok ki ben genelde netten alışveriş yapan biriyim. Kampanyalar, indirimleri yakından takip edebiliyorsun. Mothercare ve Mycey güzel markalar. Mycey bi annenin kızı için oluşturduğu bi marka hatta, hikayesini okuyunca çok hoşuma gitmişti:) Valla dışarıya çok fazla çıkamıyorsun belli aydan sonra. Rahat rahat evinde oturuyorsun kapına kadar geliyor ohhh:D

evet tes yeni gittiler :S gelde bi bana sor o kadar doluyumki..dün akşam halıları filan kaldırdık eşimle yıkamaya verdim bütün herseyi tek teke yıkıyorum...Allah yardımcım olsun valla :(

ay bende merak içindeyim bakalım bu hafta gösterir çok büyük ihtimalle bebişin canım :)

inş. canım öğrenelim artık dimi 4 aydır bekliyoruz:p Şimdi acele etmeseydin keşke mevlüt öncesi yıkatırdın. Benim de mutfak halım felan battı da mevlütü bekliyorum

Geri