Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kusmada yokta kuzu ıstahsızım bırsey yıyemıyorum ya zorla valla :( bak sabahtandir yedigim 3-4 badem ceviz kayisi 1 bardak sut ve patates hasladim 1 tanede onu yedim

- - - Updated - - -

gordum simdi canimmmmmmm :)) bakalim toslak mi prenses mi olacak

Allah Allah neden istahsızlık varki niki..yani normal yediğin yemeği yesen bi sorun olmazda..

çorba filan yapsan kend,ne şöyle ekmeksiz ekmeksiz içsen kuzuuu boş bırakma bebişiii :)

dediğim gibi hayırılı evlat olsun nikiiii..biliyorsun ben ilk kız olsn diyorsum ama şimdii oğlumu çokk seviyorummmm canım benim o..

hele birde şimdi tekmeleri filan dışardan gözüküyor Allahım nasıl bi duygu anlatamam :)

Allah Allah neden istahsızlık varki niki..yani normal yediğin yemeği yesen bi sorun olmazda..

çorba filan yapsan kend,ne şöyle ekmeksiz ekmeksiz içsen kuzuuu boş bırakma bebişiii :)

dediğim gibi hayırılı evlat olsun nikiiii..biliyorsun ben ilk kız olsn diyorsum ama şimdii oğlumu çokk seviyorummmm canım benim o..

hele birde şimdi tekmeleri filan dışardan gözüküyor Allahım nasıl bi duygu anlatamam :)

tekmeleri dışardan mı gözüküyo:S Bizim hareketleri daha eşim bile hissedemiyo ya

kuzu o an bebise bakacak ya doktor aklimdan tek gecek saglikli mi nesi var birsey diyecek mi soguk terlerde kaliyorum erkek ya da kiz aklimdan gecmedi tek duymak istedigim iyi olmasiydi esim diyor senin kalbin bebekten cok atiyor sakin ol :) kendi ekrana yapisirken iyi ama:)
istah kapandi gitti iyi kotu idare ediyorum kafacann bakalim acilacak mi

hahaha esin hissedemiyordur tess yoksa atiyordur kiz hahaha benimkide kafasini koyuyor yok ya diyor bagirsak sesi onlar zaten sen daha 2.ayindasin olmazki diyor doktor 3 aylik diyor bizimkide kit bi hesap var ogrenemedi hafta hesabini hahaha geriden geliyor

hissedemedi zaten hala bütün gece eli karnımda garibimin ama bişi hissettiği yok daha:) Onlar öğrendiği andan itibaren saymaya başlıyorlar da ondan:)

evet canım maşallah 3-4 gündür böyle hareket ettikçe açıp karnımı bakıyorum ordaki kıpraşımları filan görüyorum derimde bişey zıplıyo resmen :)

doktor karnıma seslı bır cıhaz koydu dırrrrrr edıyordu bı baktım kuzum zıpladı oynamaya basladı hahaha teknolojının gozunu seveyım tesssın bundanda haberı yoktur sımdı barı kocısını doktora goturde ordan baksın kuzu

günaydın kızlar bır kac gundur gelemıyorum işlerin yogunlugu üstelk bnm durumum 7 aylık hamıleyım 9 aylık hamıle gıbı agrılar kramplar kasılmalar yasıyorum 2 gündür dün gece hiç uyumadım karnımda kasılmalar var nefes almamı zorluyor erken dogum belirtileri bunlar doktoru dınleyıp erken ızne cıksam ıyı olacak gece hıc uyumadım her an tetikteyım artık 2 gün öncesine kadr iyiydim çarsıya cıkıp gezıyordum sıkıntım yoktu 2 gündr eve zor gıdıyorum dua edin bana bugün doktora gıdebılırım agrılarım devam ederse.

herkes ıyıdır ınsallh nıckı bebegın harektını mı hıssettn ne güsel durumun tadını cıkarın kızlar ilerleyen donemlerde zor olabılıyor.
kafa tes sizin bebişleriniz nasıl kendınızede bebişinizede iyi bakın

Geri