Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

tesadüfüm çok öpüyorum seni,
diğer kızlara da selam buradan..
bebişlerinizi ve sizi Allaha emanet ediyorumm

- - - Updated - - -

eşimin de bir sürü kız yeğeni var..
nasip bu işler.
:)

Hayırlısı olsun canım. Ben de öpüyorum seni, vakit buldukça gel yine. Banada haber verirsen hemen damlarım:)

kızlar bnde sizlere kısa süreliğine veda etmeye geldim izne 2 hafta erken ayrılıyorum evde dinlenmeye ihtiyacm var belki biraz deniz havasına günler hızlı geçiyor oğlum epey büyüdü artık sık sık nst cekılmeye gıdıyoruz eşimle temizliğimi yaptım beşiğimizi aldık hastane çantamı hazırladım şimdilik hersey tamam şükür.
tes niko kafa beni haberdar edin durumlarınızdan tes bna ulaşrsn dilerim saglıkla sıhhatle kavusuruz hepımız bebişlerimize şimdilk kendinize iyi bakın tekrar grsmk dılegyle aeo hepınızı ozleyecegım bna dua edin

slm kızlar pc tamirdeydi giremedim

biz iyiz zeynocanla cebelleşiyoruz arada sinir sistemim bozulmuyor değil kv dolayı gün gün değişiyor zeynep kırkımız çıksada atsak kendimizi hava alsak evde bunaldım lahusa sendromu mevlüt yapıcağım 9 hazıranda nasipse hoca felan ayarladım ikramlıkalrı düşünüyorum e benim çarşıya gitmem lazım
bebekle çok zor valla gelen giden çok oldu herkes hazırlıklarıım çok beğendi özene bezene çok memnun kaldım bende yattıgım yerden beri yetiştim talimatlarla annem diyor ay sAHİL VALLA o hslde bile yetişiyorsun hahaha ne yapayımm

Kelebekcim canım dinlen bol bol izne ayrılman iyi olmuş allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hep aklımdasın zaten tabiki arayacağım seni sahilide hergün arıyordum doğurdun mu diye:)

Sahilcim 40 ı çıkınca rahatlarsın az daha sabır. Sen ne mutlu sağlıkla aldın kızını kucağına darısı başımıza.

slm kızlarrr ooo ben çocukla girip bakıyorum saffalar boşşş siz doğum yapın nasıl pış pış dökülceksini yakın birde çocuklarınızın arası gazı var yok ne iyi gelir yok uyumadı hahaha

şimdi boş bırakın bakayımmm

bizde banyo yaptık ayın ikisinde bir ayımız doluyor nasipse gün gün değişiyor maşallah yavru kuşum bende alıştımmm şimdilik güzel gidiyor hadi zaman hızlı geçsin de sizin bebişlerdende haberler alalım burdan

slm kızlarrr ooo ben çocukla girip bakıyorum saffalar boşşş siz doğum yapın nasıl pış pış dökülceksini yakın birde çocuklarınızın arası gazı var yok ne iyi gelir yok uyumadı hahaha

şimdi boş bırakın bakayımmm

bizde banyo yaptık ayın ikisinde bir ayımız doluyor nasipse gün gün değişiyor maşallah yavru kuşum bende alıştımmm şimdilik güzel gidiyor hadi zaman hızlı geçsin de sizin bebişlerdende haberler alalım burdan

sahil bu boş sayfalar senin yokluğunun eseri:) Çok güzel duygular sahil ya eminim çok zordur ama zamanla daha da düzene oturacak herşey nasılsa. 1 ay geçtiğine inanamıyorum sahil ya o kadar çabuk geçiyor ki zaman. Kelebeğin de az zamanı kalmıştır aramızda 1,5 ay vardı tahminime göre 2 hafta civarında doğurması lazım:)

selam kızlar bakayım dedim size,
ben iyiyim sizlerde iyisinizdir inşallah
kafa uğramıyor gibi iyi mi?
sahilcan okudum zeyneple günlerini
lohusa sıkıntılarında geçer bebeğini öpe koklaya büyütürsün canım inşallah
tesadüfüm canım öptüm seni de..

Geri