Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

selam kızlar bakayım dedim size,
ben iyiyim sizlerde iyisinizdir inşallah
kafa uğramıyor gibi iyi mi?
sahilcan okudum zeyneple günlerini
lohusa sıkıntılarında geçer bebeğini öpe koklaya büyütürsün canım inşallah
tesadüfüm canım öptüm seni de..

Ben de seni öpüyorum huzurcum. Herkesle iletişime geçebiliyorum ama kafanın kimsede iletişim bilgisi yok. İyi olduğunu umuyorum ben de uzun zamandır uğramadı buraya

selam kızlar anammmm ne kadar sessiz kalmış burası nasılsınız bebişler nasıl tes kafa umarım iyisinizdir sahilimmmm zeynommm nasıl kuzum nasılda güzel maş. benim kızıma mis kokulum benimmm ne zamandır arayamıyorumda umarım iyisindir huzurda uğramış ne zamandır seninlede denk gelemiyorum huzurum sen nasılsın bende iş başı yaptım 1 ay oldu çalışıyorum bebiş evde babaannesiyle takılıyorum kuzum benim çok gazımız var kolik allahım hiç bir bebeğe vermesin inş. ne kadarda zormuş öpüyorum hepinizi tes kafa kelebekciğimmm allah yardımcınız olsun inş. bir avazda kurtarsın hepinizi kavuşun miniklerinize

selam kızlar anammmm ne kadar sessiz kalmış burası nasılsınız bebişler nasıl tes kafa umarım iyisinizdir sahilimmmm zeynommm nasıl kuzum nasılda güzel maş. benim kızıma mis kokulum benimmm ne zamandır arayamıyorumda umarım iyisindir huzurda uğramış ne zamandır seninlede denk gelemiyorum huzurum sen nasılsın bende iş başı yaptım 1 ay oldu çalışıyorum bebiş evde babaannesiyle takılıyorum kuzum benim çok gazımız var kolik allahım hiç bir bebeğe vermesin inş. ne kadarda zormuş öpüyorum hepinizi tes kafa kelebekciğimmm allah yardımcınız olsun inş. bir avazda kurtarsın hepinizi kavuşun miniklerinize

hoşgeldin pine. Biz iyiyiz şükür. Kelebekle dün konuştum 37. haftadaymış herşey yolunda diyor. Hepinize çok selamı var. Sıra onda bakalım sağ salim alsın oğluşunu kucağına sıra kafayla bana geçsin:) Kolik zor canm ama biryerden sonra atlatacak Allah kalıcı hastalık vermesin

günaydın kızlar nasılsınız
zeynoyu bıryandan sallıyorum bir yandan pc bakıyorum insan sıkılıyor belli zaman bakmak istyor nete :)
pazar mevlütümüz var nasipse bir yandanda temızlık yapmaya çalışıyorum ama ne ümkün
çat pat yapıcan bişeyler zaten doğuma yapmıştım ama yaz kapı pencere açık leşgibi oluyor her yer

günaydın kızlar nasılsınız
zeynoyu bıryandan sallıyorum bir yandan pc bakıyorum insan sıkılıyor belli zaman bakmak istyor nete :)
pazar mevlütümüz var nasipse bir yandanda temızlık yapmaya çalışıyorum ama ne ümkün
çat pat yapıcan bişeyler zaten doğuma yapmıştım ama yaz kapı pencere açık leşgibi oluyor her yer

Arada bak nete uğra bize sahilcim zeynep hanım o kadarcık müsade etsin:p Çok yorma kendini bırak kayınvaliden yapsın:) Mevlüdünü atlatta sana doğum çantası hazırlatıcam liste olarak sen söylicen ben yazıcam:p

selam kızlar

sahilim mevludunu bugün okutmuşsundur heralde. Allah kabul etsin. Allah yavruna hayırlı ömür versin.
Pinecim, evet canım rastlaşamıyoruz. bebişe babaannenin bakması büyük nimet canım. eviniz yakın mıydı. o mu geliyor siz mi götürüyorsunuz. nasıl oluyor. gaz sancısı için, ve işe gidince onu yalnız bırakmaktan dolayı çektiğin zorluk için Allah yardımcın olsun

tesadüfüm, haber kanalım benim sağol canım..
bana vefalı diyosun ama sen de çok vefalısın..

bana gelince, ben yine düştüm kızlar yollara. dua edin hayırlısıyla evime kavuşayım cuma olsun da.
cumadan sonra bir hafta evimdeyim. ertesi hafta yine gideceğim. dua edin başarayım projeleri alnımın akıyla.

öptüm sizi.
selam ve dua ile

selam kızlar

sahilim mevludunu bugün okutmuşsundur heralde. Allah kabul etsin. Allah yavruna hayırlı ömür versin.
Pinecim, evet canım rastlaşamıyoruz. bebişe babaannenin bakması büyük nimet canım. eviniz yakın mıydı. o mu geliyor siz mi götürüyorsunuz. nasıl oluyor. gaz sancısı için, ve işe gidince onu yalnız bırakmaktan dolayı çektiğin zorluk için Allah yardımcın olsun

tesadüfüm, haber kanalım benim sağol canım..
bana vefalı diyosun ama sen de çok vefalısın..

bana gelince, ben yine düştüm kızlar yollara. dua edin hayırlısıyla evime kavuşayım cuma olsun da.
cumadan sonra bir hafta evimdeyim. ertesi hafta yine gideceğim. dua edin başarayım projeleri alnımın akıyla.

öptüm sizi.
selam ve dua ile

huzurcum bak yine gelmişsin bizi unutmamışsın teşekkürler. Hayırlısı ile atlat bu haftayı kavuş evine eşine. Gurbet 1 hafta bile olsa zor gerçekten alıştık yuvamıza

slm kızlar nasılsınız

pazar günü mevlütümüzü yaptık çok kalabalıktı ya 150 kişi civarı vvardı iki katta doluydu hatta kiracının evini erkekler otudu eşlerini bekleyen çok şükür atlattık kazasız belasız

birdeeee pinenin ablasıda geldi sağolsunnnnnnnnn

slm kızlar nasılsınız

pazar günü mevlütümüzü yaptık çok kalabalıktı ya 150 kişi civarı vvardı iki katta doluydu hatta kiracının evini erkekler otudu eşlerini bekleyen çok şükür atlattık kazasız belasız

birdeeee pinenin ablasıda geldi sağolsunnnnnnnnn

Gözün aydın canım atlattın rahatladın bundan sonra kafan da rahat olur darısı başımıza

Geri