Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Merhaba kızlarrrrrr :)

çok uzun zamandır giremiyorum.sizlere daha öncede söylediğim gibi kurum bilgisayarlarımız sitelere engellendi ve yorum filan yazılmıyordu..bugün itibariyle bir gedik buldum ve size yazabiliyorum :)

ben iyiyim kızlar çok şükür oğlumda iyi..2bucuk kilo olmuş cuma günü gördük kendisini bize dil çıkarıyordu :)

bende fazla kilo almadım sadece göbeğim var diğer yerlerimde hiç bi gelişme yok hahaha

oğlumun odasını filan hep hazırladık,temizliğimi yaptım..bütün eksiklerimizi aldık sadece oğlumu bekliyoruz..

sadece 5 hafta kaldı gelmesine inşallah..

bu arada oğlumun ismine karar verdik..hani eşim 2. ismi istemiyordu ya vazgeçmiş :) geçen gün söyledi bunuda bana :)

çok mutluyum çok duygulandım..kayınpederimin isminin yanına benim istediğim ismi koyucaz hatta harflerini bile almış eşim tren yaptık...geri dönüş yok yani :)

ha birde çantamı hazırlamadım bi tek :(

sizler nasılsınız?

tes canım kızın nasıl kaç kilo oldu,,sen kaç kilo aldın değiştinmi hiç..isim konusu netlik kazandımı sizde ? merak ediyorum ne zamandır haber ver kendinden..

sahil sen nasılsın kızın büyüyordur seninde..bi görmek nasip olmadı evde net yok biliyorsunuz anneme gidince bi ara faceden görmek istiyorum..

nikiiiii sen nerdesinnn oğlusun nasıl canımmmmm

kelebekte doğum yapmış maşallah.Allah analı babalı büyütsün inşallah.ismi ne acaba ?

normalmi sezeryanmı oldu bunuda merak ediyorum :)

huzurcum sen nasılsın bayadır görüşemedikkk..

hepinizi özledimmm..

fırsat buldukça giricem artıkın beni yalnız bırakmayın..

haaaa bu arada işte son 2 haftam kızlar sonra doğum iznine ayrılıyorummm kısmetseeee

kafa iyi oldu kendinden haberdar ettin merak etmiştim

kızım büyor maşallah hafyata üç aya gireceğiz evde iş güç tüm gün sıcakta yorucu geçiyor ama değer

kelebek sezeryan oldu canım zorunlu olarak biraz aksilikleri olmuş kendi müsait olunca yazar telefonla görüşürüyoruz biraz daha iyi

- - - Updated - - -

niko kız bir gittin pür gittin memlekte huuuu düğün oldumu nasıldı bir dön sahalara artık

- - - Updated - - -

huzurrr ikraaa huhuuuu

huzur ikranın teli varmı sende

slmmmm teyzoslar ve kuzuslarııııııııııı uzun bır tatilden sonra kızcelere gelmekk :))) tatil bitti burdayiz 1.5 ay gezmisiz oglumla:)) dugunumuzu yaptik hersey cok guzeldi ordan da akdeniz turu yapalim dedik 10 gunde oyle derken tatil hemencik bitti.bu arada tum kontrollerimi testlerimide yaptirdim tosuncukda bizde cok iyiyiz yarim kilo olmus bebegim masallah:)hareketlerini yavastan hissediyorum klasik muzik dinletiyorum sakin huzurlu olsun diye seviyorda kereta:) dogmadan daha mozartin beethoven in tum senfonilerini ogrenecek :)bu hafta tayin yerimiz aciklanacak umarim kurtuluruz bu colden dua edin bize.bende kilo aldim soylenemez sadece karpuz gibi gobegim var bakalim daha 3 ay da neler degisecek

sahilooooooooo zeynepcan 3 aylik oldu ha isirmalik olmustur simdi o ee sutunle besliyorsun degil mi aman ihmal etme
kafaaa seninde iyi olmana sevindim hazirliklarda bitmis bende baya yariladim hazirliklari aldiginiz yataklar park yatak mi bi ara resmini koyun benim o hala eksik
iste boyle kuzuslarrr eve gidegiz haftasonu bol bol gorusuruz opuyoruz tosunumla sizleriiiiiiiiiiii

canım sadece gece mama veriyorum cunku benimde artık takatım kamamış oluyor o saate kadar bir oğun mama bir kaç gündür onuda vermiyorum karnı doyunca gece güzel uyuyor bende dinleniyorum yoksa çok halsiz kalıyorum kanım düşüyor mama gece alınca 3 4 saat uyuyor bende dinleniyorum yoksa saat bası kalkıyor meme alınca yatmadan

- - - Updated - - -

niko kardeşine multlulklar diliyorum allah utandırmasın inşallah masallah oğluşa :=)) üyüsün büyüsün

okyanus ötesinden selamlar kızlar,

çoook uzaklardayım. sağ salim dönmem için bana dua edin inşallah.
cumartesi sabahı evimdeyim Allahın izniyle.

iyi haberlerinizi aldım, hepinizi merak ediyordum. iyi olduğunuza sevindim..
kelebekim yavrusuna kavuşmuş. Allah bağışlasın hayırlı evlat etsin inşallah.
Sahilim 3 ay ne çabuk geçti inanamıyorum. bide sen bana sor dediğini duyar gibiyim.. Allah güzel günlerini göstersin inşallah kızının.
şimdi sıra tesadüf ile kafada o zaman.
kafacım iyi olmana sevindim. bebişin aldıklarınızı güle güle kullansın isim olayına da sevindim. ;)
tesadüfüm sen hazırlıklarını tamamladın mı?
nikicim hayırlı olsun kardeşinin düğünü..
esen nerelerde gelmiyor.
ikra da kayıplara karıştı.
ikranın telini sana faceden gönderirirm sahil.ya da ben dönünce ararım. haber veririm size de.

öptüm herkesi
Allaha emanetsiniz
duayla ve muhabbetle kalın

Geri