şıpıdıklar hamilelik yolunda:))

BEKLENEN ADET TARİHLERİMİZİ YAZIYORUM

23-24 ağustos..............sahile uzan
3 ağustos....................nickimi kim yedi
11-13 ağustos.............aşkkelebeği
8 ağustos....................kafa

tesadüf..........eşinin korunm takviminin tarihlerini karışması bekleniyor:)
esen rüzgar....önümüzdeki senelerde düşünüyor şuanda mükemmel şekerden kurabiye tarifleriyle meşgul:)

DOĞUMU BEKLENEN MELEĞİMİZ

ikra.....son günlerini yaşıyor..Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Kızlar beni de ekleyin benimde BAT 3 Ağustos hadi hayırlısı çalışmalara devam

17 ağustos..................bensude
3 ağustos...................beyazgüvercin

bebek isteyen meleklerimiz:=))))))listeye katılmak isteyenler adet olacağı tarihi yazabilir ben kısa sürede listeye eklerim ancak bizleri burada haberdar edin hamilelik haberlerini yada hamilelik ile ilgili konulardan.

arkadaşlar eczaneden 17.50 tl folik asit hapıını aldım her gün bir tane içilecekmiş bunun yanında sabah işe gelirken pazardan bol yeşillik aldım inşallah emeklerimiz boşa gitmez:))

- - - Updated - - -

17 ağustos..................bensude
3 ağustos...................beyazgüvercin

bebek isteyen meleklerimiz:=))))))listeye katılmak isteyenler adet olacağı tarihi yazabilir ben kısa sürede listeye eklerim ancak bizleri burada haberdar edin hamilelik haberlerini yada hamilelik ile ilgili konulardan.

arkadaşlar eczaneden 17.50 tl folik asit hapıını aldım her gün bir tane içilecekmiş bunun yanında sabah işe gelirken pazardan bol yeşillik aldım inşallah emeklerimiz boşa gitmez:))

kızlar birde komik bir şey öğrendim tuhafıma gidiyor ama yapılmasında fayda varmış ayaklarınızı 5 dk yüksek bir yere koymak hamilelik sürecinde etkiliymiş haberiniz olsun

yine böyle bir sitede okudum sağ yada sol tarafına bacaklarını karnına çekip yatmak

söylediğin iyi oldu sahillo bunuda denerimm:D:D şekilden şekle giros :)

:davul:niko haftaya cuma az kaldı büyük bir heyecanla güzel haberlerini bekliyoruz

beyaz güvercin birde

evt hepimiz heyecanla ilk haberleri senden beklioss beni unutun kızlar bu ay bizim fırsatımız olmadı eşimle başbaşa kalıp bebiş çalışmasına önümüzdeki ay artk:(

Slm kızlar ben 3 gün önce dayanamayıp idrar testi yaptım 2. Çizgi silim çıktı sevindirik oldum ertesi gün kan tahlili yaptım yine aynı kötü söz(GEBELİK YOk)dedi of yaaa yine mı 1 yıldır bıktım artık geçen ay günüm geçti kese oluşmamış dedi ilaçlarla söktürdü neyse hayırlısı sizden ne haber kızlar bari siz iyi haber verin.

Geri