Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıradan Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben sizden Sıradan Mesajlar yazmanızı rica ediyorum mümkünse değişik olsun şu nette ki diğerleri gibi olmasın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sıradan Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güven Verici Mesajlar istiyorum

Güven Verici Mesajlar istiyorum

Merhaba hanımlar, ben sevdiğim adama göndermek için sizden Güven Verici Mesajlar yazmanızı rica ediyorum aşk güvenle büyür bunu mesajlarımda ona yazmak istiyorum bu arada onu deli gibi seviyorum:)
  2. Geyik Mesajlar istiyorum

Geyik Mesajlar istiyorum

Selam millet biraz günün stresini atalım istedim ve sizden yeni ve eğlenceli Geyik Mesajlar yazmanızı rica edeyim dedim bilmem iyi dedim mi :)
  3. İğneli Mesajlar istiyorum ben

İğneli Mesajlar istiyorum ben

Kızlar Facebook sayfamdan birini iğnelemem lazım ona şöyle iğneleyici ve etkileyici altından kalamıyacağı ve azda osla kendini küçük görmesini sağlıyacağı İğneli Mesajlar yazar mısınız bana?
  4. Sıradan Kısa Mesajlar Sözler Buyrun

Sıradan Kısa Mesajlar Sözler Buyrun

Kısa Sıradan Mesajlar En Güzel Sıradan Mesajlar Sevgili melekler, mesaj olarak atabileceğiniz, face ya da twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında kullanabileceğiniz pek çok mesaj konusu açtık sizler için. En son paylaştığımız uzun manalı sözler konusunun ardından şimdi de gayet sıradan mesajlar ile karşınızdayız. Umarız beğenirsiniz.. :) Bir Sıradan insanım Sadece Tek özelliğim Seni...
  5. Vefat Mesajları istiyorum sizden

Vefat Mesajları istiyorum sizden

Kızlar enteresan gelebilir size ama gazetelerde ki Vefat Mesajlarını hep okurum ve çoğuda artık bilindik oldu yok mudur bu Vefat Mesajlarıının yeni versiyonları:S

Sayfayı Paylaş