1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Sıradışı ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

sıradışı ayakkabılar
    Bunlar pek görmeye alışık olmadığımız tarz ayakkabılar kızlar sıradışı olmak isteyen meleklere örnekler.

Sıradışı ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıradışı Gelinlikler

Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  2. sıradışı gömlekler

sıradışı gömlekler

Beyaz bu senenin modası.hem çalışan meleklerimiz içinde çeşit çeşit farklı düzeylerde giyebileceğimiz gömlek sitili.Aynı zamanda herzaman farklı olmamızı gösterecek şık gömleklerimizi sizlere sunuyorum.
  3. Sıradışı mobilyalar :))))

Sıradışı mobilyalar :))))

Sıradışı derken bu kelimenin bile yetersiz geleceğini biliyorum. hahaha Meleklerim bakın bu mobilyaları nasıl nitelendireceksiniz?Evinizde böyle mobilyalardan ister misiniz? :D:D anam duvara tırmaniyi tutunn hahaha dağınık hatun :D:D buna beste yaptım oy benim eşşek dolabına gurban olduğim hahaha ayyy bundan kesin almalıyım hahaha üstünede göğüs...
  4. Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:)

Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:)

Gelin Ayakkabı Modelleri Sıradışı Gelin Ayakkabıları Hep üzülmüşümdür...Neye mi?... Genç kızlar en güzel gelinliği alırlar..Altına da ona uygun şık ve zarif gelin ayakkabısı ama ne hikmetse o ayakkabı görünmeden kimseye kayıplara karışır gider...Benimde öyle oldu sanırım :D:D...Gelin ayakkabıları görünmüyorsa işte bu sıradışı değişik ayakkabılarla kesinlikle gelinlik altındanda olsa fark...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş