Sıradışı bir yöntem soğutarak zayıflama

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sıradışı bir yöntem soğutarak zayıflama
soğutarak zayıflama fiyatı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Alışılagelmişin çok çok dışında bir zayıflama yöntemi ile karşınızdayız bu makalemizde... Meleklermekani.com olarak bu güne dek zayıflama diyetleri önerilerimiz ve diyet listeleri gibi konularımızın yanı sıra sporla zayıflama ve işi kolaya getirmek isteyenler içinde zayıflatan yiyecekler hakkında öneriler sunmuştuk. Ayrıca kilo vermek isteyenlerin sıkça denediği bitkisel kilo verdiren zayıflama çayları önerilerimizde hatırlarsak şayet, dediğimiz gibi bu güne kadar zayıflama diyetleri hakkında detaylı çalışamaları paylaşıma sunmuşuz.Şimdi ise sıradışı bir zayıflama yöntemi olan günümüzde bir çok kişinin olumlu sonuçlar alıp kilo verdiği soğutarak zayıflama yöntemi hakkında merak edilen tüm bilgilere yer veriyoruz. Soğutarak zayıflama fiyatı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarımız bu başlık altında bilgi vermesinide önemle rica ediyoruz :)

84d36d8e2e445a.jpgSoğutarak inceltme ve vücut şekillendirme yöntemi soğuk lipoliz ile zamanınız sizde, yağlarınız geride kalıyor! Diyetlere ve düzenli egzersizlere rağmen sizi bir türlü bırakmayan bölgesel fazlalıklardan kurtulmak artık çok daha kolay.

Ethica Levent Hastanesi doktorlarından Dr. Gönül Ateşsaçan “Bir hekim olarak, hastalarımı düzenli takip edip sağlıklı yaşam tarzı ile kilo vermelerini sağlıyorum. Bölgesel fazlalıklar, ideal kiloda olanlarda bile rahatsız eder hastayı.

Hastalarım ağrısız acısız, diyetsiz, 1 seansla bu bölgesel yağlardan tamamen kurtulmak istiyorlar.

Hastalarımın en fazla şikayet ettikleri konu: 'Karnım, yanlarım diyete rağmen hiç gitmiyor, daha çok zayıflarsam da yüzüm çok çöküyor. Nasıl kurtulurum bu karnımdaki, belimdeki ve kalçamdaki yağlardan' diye soruyorlar?

Ezberbozan bu yeni yöntemde
• Tedavi cerrahisiz olarak yağ hücrelerinin dondurularak o bölgeden atılmasını sağlıyor. Kristalize olan yağ hücreleri istenilen bölgeden uzaklaştırılıyor.
• Bölgesel yağlanma olan tüm bölgelerde uygulanabilir: karın, kalça, bel bölgesi, bacaklar, çene altı, kollar, sırt bölgesi.
• Etkisi 2. haftadan itibaren görülüyor. 2. ve 3. ayın sonunda hasta tam sonuç alıyor.
• Bölgesel olarak % 20 - 30 yağ hücreleri azalır. Bu da oldukça iyi bir orandır. Yağ hücreleri doğan bağışıklık hücreleri ile ortamdan uzaklaştırılır.
• Sonuç olarak 2-4 cm incelme sağlanır
• Soğuk lipoliz ile hiçbir ilaç ve cerrahi müdahale olmaksızın cildin altındaki yağ hücrelerine ulaşılır. Uygulama sırasında ve sonrasında hasta bir ağrı ve acı hissetmez. Morluk oluşmaz, çevre dokular zara görmez.

Bu yeni yöntem, şu an ABD ve Avrupa’da hızla yaygınlaşıyor. Sorun tüm diyet ve egzersizlere direnen yağlarınız ise; çözümü soğuk lipoliz ile mümkün. Hakikaten bölgesel incelme hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştı. Yağları dondurmada, 2011 yılının en iyi teknolojisi olduğu ispatlanan soğuk lipoliz, 18 yaş üzerinde kadın ve erkeklerde kullanılabilir.

Soğuk lipolizde, cihazın vakum özelliği ile sadece hedef yağ dokusunu kavrayarak diğer çevre dokulara zarar vermeden uygulama başlığının içine hapseder ve seçici krio-teknolojisi sayesinde kontrollü olarak o bölgenin ısısını alır. Böylece soğuğa karşı hassas olan doymuş yağ hücrelerinin elimine olmasına yardım eder.

Yüksek teknolojisi sayesinde bölgesel incelmeye yepyeni bir yaklaşım getiren soğuk lipoliz ile uygulanılan bölgenin deforme olmasını da engeller.
 

Benzer İçerikler

Üst