1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gelin Ayakkabı Modelleri Sıradışı Gelin Ayakkabıları

Hep üzülmüşümdür...Neye mi?... Genç kızlar en güzel gelinliği alırlar..Altına da ona uygun şık ve zarif gelin ayakkabısı ama ne hikmetse o ayakkabı görünmeden kimseye kayıplara karışır gider...Benimde öyle oldu sanırım :D:D...Gelin ayakkabıları görünmüyorsa işte bu sıradışı değişik ayakkabılarla kesinlikle gelinlik altındanda olsa fark edilecek ....Ben sadelikten yanayım diyorsanız eğer bu ayakkabılar da tam size ve güzel gelinliğinize göre olacak ...

Sıradışı Ayakkabı Modellerimizi paylaşalım...

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağlamalı ve fiyonklu gelin ayakkabılarına bayılacaksınız

Bağlamalı ve fiyonklu gelin ayakkabılarına bayılacaksınız

gelin ayakkabıları Gelinlerimize özel bağlamalı fiyonklu vgüzel gelinlik ayakkabıları çok hoşlar kızlar :)
  2. Sıradışı güzellikteki Gelinlik modellerine bakınız

Sıradışı güzellikteki Gelinlik modellerine bakınız

Gelinlik modelleri 10 yaş için gelinlikler 10 yaş gelinlikler gelinlik modelleri 12 gelinlik modelleri için Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x804 boyutlarındadır. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x800 boyutlarındadır.
  3. Sıradışı hint gelinlik modelleri

Sıradışı hint gelinlik modelleri

hint gelinlik modelleri kahramanmaraş gelinlik modelleri sıradışı hint bindallı Oldum olası hayran kalmışımdır uzak doğunun mistik havasına. Şimdi sevgili meleklerim sizlerle Hint’li kadınların evlilik törenleri için giydiği birbirinden ilginç mi ilginç gelinlik modellerini sunuyorum.
  4. Sıradışı Gelinlikler

Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  5. Sıradışı ayakkabılar

Sıradışı ayakkabılar

sıradışı ayakkabılar Bunlar pek görmeye alışık olmadığımız tarz ayakkabılar kızlar sıradışı olmak isteyen meleklere örnekler.

Sayfayı Paylaş