1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    822
    Ödül Puanları:
    113

Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gelin Ayakkabı Modelleri Sıradışı Gelin Ayakkabıları

Hep üzülmüşümdür...Neye mi?... Genç kızlar en güzel gelinliği alırlar..Altına da ona uygun şık ve zarif gelin ayakkabısı ama ne hikmetse o ayakkabı görünmeden kimseye kayıplara karışır gider...Benimde öyle oldu sanırım :D:D...Gelin ayakkabıları görünmüyorsa işte bu sıradışı değişik ayakkabılarla kesinlikle gelinlik altındanda olsa fark edilecek ....Ben sadelikten yanayım diyorsanız eğer bu ayakkabılar da tam size ve güzel gelinliğinize göre olacak ...

Sıradışı Ayakkabı Modellerimizi paylaşalım...

Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağlamalı ve fiyonklu gelin ayakkabılarına bayılacaksınız

Bağlamalı ve fiyonklu gelin ayakkabılarına bayılacaksınız

gelin ayakkabıları Gelinlerimize özel bağlamalı fiyonklu vgüzel gelinlik ayakkabıları çok hoşlar kızlar :)
  2. Yeni gelin ayakkabıları

Yeni gelin ayakkabıları

gelin ayakkabısı nerden alınır gelin ayakkabısı nereden alınır gelinlik nerden yeni gelinlik yeni Gelinliğin altında görünmesede mutlaka gelin ayakkabısı alınır adettendir işte modeller:)
  3. Sıradışı ayakkabılar

Sıradışı ayakkabılar

sıradışı ayakkabılar Bunlar pek görmeye alışık olmadığımız tarz ayakkabılar kızlar sıradışı olmak isteyen meleklere örnekler.
  4. Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli Gelin Ayakkabıları

gelin ayakkabısı gelinlik ayakkabıları gelin ayakkabıları renkli renkli ayakkabısı Melekler renkli gelin ayakkabısı hiç düşündünüz mü yada gördünüz mü? Ben ilkez karşılaştım ve sizlerlede paylaşmak istedim.Eğer yeni bir gelin olsaydım asla renkli ayakkabı giymezdim heralde.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş