1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sıradışı jean tasarımlar..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

Sevğili melekler sizler için ilginç jean modeleri seçtim dilerim beyenirsiniz.Sizde benim gibi Jean modelerin tekdüzeliğinden sıkıldıysanız bu tasarımlar tam size göre..... .
    < Konu Resmi..>
    Bu benim favorim sıradışı ve feminen...

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Bu elbise kimbilir kaç kot pantolondan yapılmış...:)))

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

farklı bir aksesuar olmuş...

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Çok havalı asla terlemezsiniz:)))))))))

Sıradışı jean tasarımlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıradışı nickler

sıradışı nickler

sıradışı msn nickleri sıradışı nickler siradisi nickler sıra dışı farklı msn nickleri Uzun qeceLerde uykumsa virquLum..bu kısa cumLede soN noktadır öLümüm...!(.) υzυη qє¢єℓєя∂є υукυмѕα νιяqυℓυм..вυ кıѕα ¢υмℓє∂є ѕση ησктα∂ıя öℓüмüм...!(.) אא!!қαй׀йﻱαяαв׀мđ׀я!!אא яαуıηαкσу∂υмнαуαтıмıηтєкναgσηℓυтяєηιηι,gιтмєgєℓмєαℓємιη∂єтєкνєѕσηѕєƒєя∂єуιм yαηℓıѕ zαмαη уαηℓıѕ ιηѕαη тυтυηмαк ιмкαηѕız вıктıм...
  2. Jeanler geldi!!

Jeanler geldi!!

Jean bizim vede erkek kısmısının kesinlikle vazgeçemediği birşey rahatlık ve doğallık için günlük hayatta,evde,işte sıkça kullanıyoruz sizler için bikaç model paylaşmak istiyorum melişlerim bakalım beğenecekmisiniz?
  3. Sıradışı ayaklara

Sıradışı ayaklara

Sıradışı ve farklılık birde modernlik birarada olsunmu istiyorsunuz işte bunlar sizlere göre ayaklarınız sıradışıyım diye bağıracak :D
  4. sıradışı gömlekler

sıradışı gömlekler

Beyaz bu senenin modası.hem çalışan meleklerimiz içinde çeşit çeşit farklı düzeylerde giyebileceğimiz gömlek sitili.Aynı zamanda herzaman farklı olmamızı gösterecek şık gömleklerimizi sizlere sunuyorum.

Sayfayı Paylaş