1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sirke Mucizesi İspatlandı.

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Yağlarınızdan kurtulmanız için sirke ispatlanmış bir yardımcı melekler. Bu zamana kadar hep merak ediliyordu ama artık açıklandı.
    < Konu Resmi..>

Japon Beslenme ve Yemek Bilim Kurumu sirkeye keskin kokusunu ve ekşi tadını veren ana maddesinin yağ yakıcı bir özelliğe sahip olabileceğini açıkladı. 175 aşırı kilolu Japon erkek ve kadının katılımıyla yaptıkları araştırmada, her gün bir içeceğe 1-2 kaşık elma sirkesi karıştırıp 12 hafta boyunca tüketenlerin tüektemeyenlere göre beden kitle indeksinde düüşü, iç yağlanmalarında azalma ve bel çevrelerinde incelme kaydedilmiş.

Araştırma sonucunda sirkenin içindeki asetik asidin, protein salgılayarak yağların parçalanmasını sağlayan genleri harekete geçirdiği tespit edildi.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Benim annemde içiyor valla işe yarıyor hemde tansiyon dengeliyor:Dama beni öldürseler içmem:D

Sirke Mucizesi İspatlandı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sirke

Sirke

Rızık ve berekete, üzüntü ve kederi gidermeye, dost ve arkadaş, ilim ve ibadetin zorluklarına severek katlanmaya; Sirke yapmak, bir şeyin sebebini araştırmak için sıkıntıya katlanmaya, Sirkeyi ekmekle yemek takvaya, berekete, uzun ömre ve mala, Tiksinti verecek kadar sirke içmek aile içi huzursuzluğa, Sirke ve onun küçük çanağı zararlı hizmetçiye delalet eder.Rüyada sirke görmek , bir...
  2. Genlerin mucizesi

Genlerin mucizesi

Alzheimer'li Fare Milyonlarca Hasta Yakinin Umudu Oldu TG2576 Yakin zamana kadar dogada kendi halinde yasayan bir fare türü , bu günlerde bilim adamlarinin gözbebegi oldu . Adi TG2576 . Kupkuru bir kod adi . Ama fiyati inanilmaz derecede yüksek: Yaklasik 800 bin dolar .Üstelik bu fare ölümcül bir hasta . Fiyatinin yüksekligi de buradan geliyor . Laboratuvarda genleri degistirilerek üretilen...
  3. Ayva mucizesi

Ayva mucizesi

Protein, karbonhidrat, kalsiyum, demir, fosfor, potasyum, sodyum ve C vitamini içerdiğinden vücut için birçok faydası bulunan ayva ayrıca bir çok derde de deva. * Mide ve bağırsakları kuvvetlendirici özelliktedir ve ince bağırsak iltihabını giderir. * Kanı temizler. * Karaciğer tembelliğini giderir. * Çarpıntıyı dindirir. * Kadınlarda görülen beyaz akıntıyı keser. *...
  4. keskin sirke :(

keskin sirke :(

Aslınsa bazılarının derdi yanında benmki biraz hafif kalabilir.Küçüklüğümden beri başıma ne geldiyse bundan geldi diyebilirm.Benim problemim sinirim :( Sinirimden hiçbir şeyi görmüyorum.Herkese bağırıp,çağırıyorum.Kalp kırıyorum.Bir uzmana gitmeti düşündüm ama, o kadar ileri olmadığını düşünüorum.Ne yapsam bilemedim :( :(
  5. Ev işlerinde sirke mucizesi

Ev işlerinde sirke mucizesi

gümüş parlatma sirke fayansların parlaması için çelik yüzük nasıl parlatılır evi sirke ile silmek gümüş yüzük nasıl parlatılır Ev temizliğinden tutunda mutfakta birçok işinizde sizlerin işlerinizi pratik hale getireceği gibi harikalar yaratan sirkenin marifetleri karşısında şaşkına döneceksiniz.Bakın sirkeyi nerelerde ve nasıl kullanabiliyoruz Üzüm ve elma sirkesi ev işlerinde en büyük...

Sayfayı Paylaş