Sirkeyle cildinizi yenileyin güzelleşin Melekler!

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sirkeyle cildinizi yenileyin güzelleşin Melekler!
sirke cilt lekeleri sirkeyle cilt bakımı sirkeli cilt bakımı burada arkadaşlar. Güzelleşmek için ve de cildinizi yenilemek için sirkenin faydalarından yararlanın Melek'ler. Çünkü sirke cilt bakımı konusunda mucize etkiler sağlıyor. Sirke cilt lekeleri içinde oldukça faydalı etkiler sağlıyor ve sirkeyle cilt bakımı cildi yeniliyor ve cildi gençleştirmek için gerekli tüm etkiye sahip oluyor:) Sirke cilde nasıl uygulanır diyenler ve sirke cilde iyi gelirmi diyenler, işte sorularınızın yanıtı burada Melek'ler!

84d9b66727e03b.jpgÖzellikle 30’lu yaşlardan sonra yavaşlayan cilt hücreleri üretimini; sirke kürüyle hızlandırabilirsiniz!

Antioksidan etkiye sahip sirke sayesinde cildinizi derinlemesine temizleyip, siyah nokta oluşumunu önleyebilirsiniz. Evde ekonomik ve pratik cilt temizliği yapmak için sirke ve zeytinyağlı yeterli!

1 çay kaşığı sirke ve 1 çay kaşığı saf zeytinyağını karıştırın. Pamuk yardımıyla yüz ve boyun bölgenize sürüp 30 dakika bekletin. Sürenin sonunda ılık suyla durulayıp kurulayın.

Cilt temizliğinden en iyi performansı almak için sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce mutlaka uygulamanız gerekir.

Anti bakteriyel özelliğe sahip sirke sayesinde cilt yüzeyinde var olan sivilcelerin iyileşmesini ve yeni sivilcelerin çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Evde ekonomik ve pratik sivilce karşıtı bakımı için sirke ve gülsuyu yeterli!

Yarım çay bardağı gülsuyu ve yarım çay bardağı üzüm sirkesini iyice karıştırın. Bir parça pamuğun üzerine döküp yüz ve boyun bölgenizi silin. Günlük kullanıma uygundur.

Saç derinizde kepeklenme varsa haftada 1 kez üzüm sirkesi sürüp yarım saat bekletin ve sonrasında ılık suyla durulayın. Kısa sürede kepek probleminin ortadan kalktığını göreceksiniz!
 
sema aytekin

sema aytekin

Yeni Üye
Üye
elma sirkesi yada üzüm sirkesi fark eder mi?cilt lekeleri için elma sirkesi diye biliyorum ama yinede size sorayım dedim ayrıca paylaşım için teşekkürler..........
 
sema aytekin

sema aytekin

Yeni Üye
Üye
elma sirkesi yada üzüm sirkesi fark eder mi?cilt lekeleri için elma sirkesi diye biliyorum ama yinede  size sorayım dedim ayrıca paylaşım için teşekkürler..........
 
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
B12 eksikliği nedeniyle kullandığım iğne ve ilaçlar yüzümde sivilcelenme yaptı...Özellikle çene bölgemde bolca var...Gülsuyu ve sirke maskesini uygulayım bakalım işe yarıyacakmı...
Teşekkürler adminim ortişim :D:D
 
Üst