Sırt çantası dikmek nasıl kolay mı kızlar?

• Konbuyu başlatan sonterzii
  • Başlangıç tarihi
S

sonterzii

Forum Okuru
Sırt çantası dikmek nasıl kolay mı kızlar?

Sırt çantası dikimi melek kadınlar kulubü sırt çantası dikimi nasıl yapılır forum'da.​

Merhaba arkadaşlar bu aralar terziliğe bayağı sardım kendince videolara bakıp bir şeyler dikmeye çalışıyorum çok anlamıyorum ama kendince bir şeyler yapıyorum benim iki tane kızım var bunlara çanta dikmek istiyorum bildiğiniz güzel çanta dikimi anlatımı var mı? sırt çanta dikimi nasıl yapılır örnekleri ile anlatabilir misiniz ya da videosu varsa gönderebilir misiniz? Güzel şeyler yaptıkça çok hoşuma gidiyor ve daha da fazlasını yapmak istiyorum şimdi de sırt çantası dikmek istiyorum sırt çantası dikimi nasıl olur yatanlar ya da bu işle uğraşanlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Merhabalar böyle şeylerle uğraşmanız çok güzel. Terzilik, örgü örme bir takım hobi işleri ile uğraşmak çok eğlenceli ve güzel. Ben de örgü örmeyi çok seviyorum canım sıkıldığı ya da stresli olduğum zamanlarda hemen elime ipliği tığı alır örmeye başlarım. Gerçekten en güzel hobi ve meditasyon aracı diyebilirim. Hem hazır almak yerine istediğiniz modeli istediğiniz kumaştan çanta dikimi de yapabilirsiniz üstelik çok kolay modeller var bu işten hiç anlamayanlar bile bunu kolayca yapabilir. Ben sırt çantası hiç dikmedim hiç uğraşmadım ama senin için çok kolay yapımında zorlanmayacağınız bir sırt çantası dikimi videosu göndereceğim. Hemen yazınızın altında linki göreceksin artık bu devirde her şey o kadar kolay ki her şeyin yapımının videosu var ayrıntılı anlatımı var eminim ki kızlarınıza çok şirin çantalar dikeceksiniz.

Aynı zamanda size aşağıdaki linkte el yapımı çanta örnekleri sunmak istiyorum. Aşağıdaki linkten ''çantanızı kendi ellerinizle yapın işte el yapımı çantalar'' konusunu da ilgiyle inceleyebilirsiniz.

Geri