Sırt dekolteli yeni gelinlik modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sırt dekolteli yeni gelinlik modelleri
gelinlik modelleri, dekolteli gelinlik modelleri, sırt dekolteli gelinlik modelleri ile ilgili konumuz sizlerle...

Gelinlik modelleri seçimin de gelin adaylarının zor bir karar verdiğini hepimiz biliriz. Bazen aylarca süren gelinlik modeli seçiminde genellikle yakın arkadaş çevresinin, eş dost yada akrabaların da fikirlerini alan gelin adayları sonunda içine sinen bir gelinlik modeline karar verir...

Gelinlik modelleri günümüz de her türlü zevke, tarza ve vücut yapısına göre beklenilen şekil de hizmet vererek gelin adaylarına birçok alternatif seçeneklerle karşımıza çıkıyor.

Gelinlik modelin de ne kadar sade olursa olsun illaki dekoltede olsun diyen gelin adaylarını mutlu edecek bu konumuz da sırt dekolteli gelinlik modellerini paylaşıyoruz.


Sırtı açık gelinlik modellerine karar veren gelin adaylarının düğünden önce mutlaka sırt bakımını yaptırmalarını öneriyoruz.

Sırt bakımı için ipuçları konumuzu tıklayarak dekolte bakımı hakkın da işinize yarayacak bilgilere erişebilirsiniz.

Sezonun en yeni sırt dekolteli gelinlik modellerini sizler için paylaşıyoruz. Halen gelinlik modelinize karar veremeyen gelin adayları arasın da bulunuyorsanız ve gelinlik modelinde olmazsa olmaz detay sırtı açık olsun diyorsanız aşağıda ki sır dekolteli gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Kimbilir belkide içlerinden biri sizin gelinliğiniz olacaktır;)


gelinlik00001.jpg
gelinlik00002.jpg
gelinlik00003.jpg
gelinlik00004.jpg
gelinlik00005.jpg
gelinlik00006.jpg
gelinlik00007.jpg
gelinlik00008.jpg
gelinlik00009.jpg
gelinlik00010.jpg
gelinlik00011.jpg
gelinlik00012.jpg
 
Üst