1. melek_melek

melek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında melek_melek tarafından paylaşıldı.

merhaba ben nişanlıyım. nişanlımla 21 nisan cuma sürtünme yolyla ilişkye girdik . adetimin son günüydü ve biraz kanamamm oldu hiç acı hissetmedim 1. sorum kzlığm bozulmuş olabilirmi ? 2.si ise adetimin son günüydü ve kesinlikle üzerime veya içime boş...... olmadı. ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini okumuştum. çok korkuyorum yardım edin hamile olabilirmiyim :( iştahım arttı , midem bulanıyor , başım ağrıyor ve çabuk uykm geliyor. psikolojikte olabilir ama korkuyorum lütfen yardım edn hamilemiyim ?? :(

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

korkma kımse zevk suyundan hamıle kalmaz bu uydurmadır tamamen cnm hamıle degılsın ama fazla uzutma derım dugun gununu bekle sabret yoksa ,

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    kısss adetliyken ilişki olurmuu çok günahhh sen napıyonn :S hem sağlık yönündendee sakıncalııı enfeksiyon mikrio kapabilirsinn zinayıı geçtimmm sen bide adetliykennn birlikte olmuşsunn 2 katt günahh valalhi yazıkkk keşke yapmayadınızz sabrınızmı gelmiyo ne alamıyorumm
    zaten nişanlısınızz aceleniz nee bekleyin evleninnn tertemiz aha şimdide böyleee hamilemiyim derdine düşersinnnn

adetliykennn OLMAZZZZZZZZZZZZZ

emral bunu beğendi.
  4. melek_melek

melek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetimn son günüydü bitmişti yani. sadece biraz kan geldi o kadar. ilk defa oldu zaten çok pişmanım :( olmaz birşey dimi

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    adetin son günü faketmezz tamammenn bitmeden olmazz
    hem adetlimişsinn hamile falan olmazsın korkmaa

ah ahh buraya çok kişi geliyo yazıyorr ve korkuyorr hepsine ilk defa oldu pişmanımm diyorr enden pişman oalcağınız şeyler yapıyorsunuzkiii

korkma ama senki psikolojiktik yada bahardandırr hamilelikten değill

6. melek_melek

melek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam çok teşekkür ederim

7. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ayyyy yeter çok güldümmmmmmhahahahahahahahahahahahahahahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  2. Yardım Edin Lütfen... (kpss)

Yardım Edin Lütfen... (kpss)

28 kasımda sınava giricem ama hiç çalışamadım. Fazla vaktim yok bu yüzden en çok hangi konulardan çıkıyo bunu öğrenip ona göre çalışma yapmak istiyorum. Ama bu konuda bi bilgim yok bilgisi olanlar bana kpss de en çok çıkan konuları söyleyebilir mi? Şimdiden hepinize tşk ederim...
  3. Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına...
  4. Aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin.

Aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin.

12 şubatta regl oldum.bugün ayın 24 ü.geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz.ama bu bir kaçgündür gariplik var bende göğüs uçlarım sızlıyo.geçen canım turşu ve dondurma çekti.normalde 11 mart gibi regl olmam gerek bugün meraktan test aldım negatif çıktı.anlamadım.daha sonra tekrar yapmalımıyım yani olabilirmiyim hamile.4 yaşındada bir kızım lütfen cevap yazın lütfen.aslında bebekte istiyorum...
  5. korkuyorum yardım edin ...

korkuyorum yardım edin ...

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli,...

Sayfayı Paylaş