sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

melek_melek

Yeni Üye
Üye
sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(
merhaba ben nişanlıyım. nişanlımla 21 nisan cuma sürtünme yolyla ilişkye girdik . adetimin son günüydü ve biraz kanamamm oldu hiç acı hissetmedim 1. sorum kzlığm bozulmuş olabilirmi ? 2.si ise adetimin son günüydü ve kesinlikle üzerime veya içime boş...... olmadı. ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini okumuştum. çok korkuyorum yardım edin hamile olabilirmiyim :( iştahım arttı , midem bulanıyor , başım ağrıyor ve çabuk uykm geliyor. psikolojikte olabilir ama korkuyorum lütfen yardım edn hamilemiyim ?? :(

korkma kımse zevk suyundan hamıle kalmaz bu uydurmadır tamamen cnm hamıle degılsın ama fazla uzutma derım dugun gununu bekle sabret yoksa ,

kısss adetliyken ilişki olurmuu çok günahhh sen napıyonn :S hem sağlık yönündendee sakıncalııı enfeksiyon mikrio kapabilirsinn zinayıı geçtimmm sen bide adetliykennn birlikte olmuşsunn 2 katt günahh valalhi yazıkkk keşke yapmayadınızz sabrınızmı gelmiyo ne alamıyorumm

zaten nişanlısınızz aceleniz nee bekleyin evleninnn tertemiz aha şimdide böyleee hamilemiyim derdine düşersinnnn

adetliykennn OLMAZZZZZZZZZZZZZ

adetin son günü faketmezz tamammenn bitmeden olmazz
hem adetlimişsinn hamile falan olmazsın korkmaa

ah ahh buraya çok kişi geliyo yazıyorr ve korkuyorr hepsine ilk defa oldu pişmanımm diyorr enden pişman oalcağınız şeyler yapıyorsunuzkiii

korkma ama senki psikolojiktik yada bahardandırr hamilelikten değill

kısss adetliyken ilişki olurmuu çok günahhh sen napıyonn :S hem sağlık yönündendee sakıncalııı enfeksiyon mikrio kapabilirsinn zinayıı geçtimmm sen bide adetliykennn birlikte olmuşsunn 2 katt günahh valalhi yazıkkk keşke yapmayadınızz sabrınızmı gelmiyo ne alamıyorumm

zaten nişanlısınızz aceleniz nee bekleyin evleninnn tertemiz aha şimdide böyleee hamilemiyim derdine düşersinnnn

adetliykennn OLMAZZZZZZZZZZZZZ
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ayyyy yeter çok güldümmmmmmhahahahahahahahahahahahahahahahaha

Geri