Sitemiz Canım Ailem Dizisinde çıktı

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sitemiz Canım Ailem Dizisinde çıktı
Şimdi bu dizideki yani 31. bölümdeki olayı biliyorsunuz, Ali yıldırım nikahı kıymak üzere internette araştırma yapıyor, ve bizim sitemiz de yıldırım nikahı için gereken evraklar cümlesinde birinci sayfada çıkıyor arkadaşlarım.

Sonuç nemi, siz dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama sitemiz dünki yayınlanan bölümde çıktı :)

mmcanim1-7781.jpg

mmcanim3-8138.jpg

mmcanim-2655.jpg

BUDA ALİNİN İNCELEDİĞİ SAYFANIN ORİJİNALI ARKADAŞLARIM.

mm-orjin-4258.jpg

Son düzenleme:
Diziyi bende takip etmiyorum ama bir dizide sayfamızın çıkması şahsen gururlandırdı beni.. İyiki bu ailenin bir parçasıyım..

Son düzenleme:
Dün akşamki bölümde aynen bu sahnesinde birden dikkatimi çekti benim sitenin teması ve rengi melekler mekanına benziyordu ama sahne çok hızlı geçmişti yinede tam emin olamamakla birlikte dedimki vallahi bu bizim site::)

Dediğim şekildede şu anda doğru olduğunu görüyorum şahsen gurur duydum böyle öneml bir dizide bizim siteyi seçmeleri beni gururlandırdı

Diziyi herzaman izlerim ama dün akşamki bölümünü seyredememiştim. Kaliteli bir dizide sitemizin isminin çıkması çok gururlandırdı beni...

Yahi Mawi siteyi dizide seçmemişlerki googleden şeyi aramışlar, yıldırım nikahı için gerekli evraklar demişler biz çıkmışız ilk sıra ilk sayfada ordan gelmişler yani :D:D

Haticeye değil neticeye bak demişler hatice de neticede biz oluyoruz bu durumda:D

Geri