sitemizin dayısı cewodan korunmanın yolları

G

gullu_23

Forum Okuru
sitemizin dayısı cewodan korunmanın yolları
sevgili arkadaşlar sitemizde bulunan cemoş adlı saygıdeğer üyemiz ablamız modumuz vedaiiftiharımız olan insan benim tabirimle cewodan korunmanın yollarını sizlerle paylaşacağım.

1.onunla sakin konuşun
2.aynı mahallede yaşıyosanız o mahalladen hemen ama hemen kaçın
3.sakın onun yanında kavga ediyo gibi olmayın ya vurun birbirinize yada cewonun öğretmesine iin verin(yani iyi birer sopa yiyin)
4.kedileri pek sevmez aslında sever ama okşar sever(siz o okşarı anladınız)
5.damda falan görğrseniz görmezden gelin
6.abisine dokunup hata etmeyin alimallah yakar sizi
7. bakmayın siz şiddet yanlısı falan ama cücük sever yani kafasını uzatmayı sver
neyse bu kadar öğüt yeter bende tırsıyom zatiiiii

Moderatör tarafında düzenlendi:
devamını ben getiriiimm :D:D

muhabbet kuşlarına bayılır(tüylerini tek tek yolar ) sakın kuşunuzu emanet etmeyin :D:D

sakince chati izler (sonra içeri aniden dalar ) sakın o varken yanlış yapmayın :D:D

kendinizin bi açığını vermeyin (gazatacı özgürlüğü der ) haber yapar :D:D

sakın tu demeyin ( yanına bi - birde man koyar tu-man yapar )

şimdilik aklıma gelenler bunlar :D:D

ne yani koca siteden cewoyla ilgili bu kadaaaa mı haber çıktııı

1: Patlıcan yemeyin, yersenizde kabuklarını Cemoş'ların avlusuna atmayın. :D:D

2: Chatbox da çekirdek yemeyin, büyük harfle yazmayın, cıss yapar :D:D

3: Onunla samimiyet kurmadan önce anlaşmak için katiyen Cemoşca öğrenin. (Cemoşcayı öğrenmek için, büyük kitapçıların raflarında iki farklı kitap vardır. Biri Cemoşca öğreniyorum, diğeri ise Cemoş'u anlama klavuzu Fiyatı: 1.00TL'den başlıyor.) hahaha

4: Mahallenizde ki parkın bekçisi sizi yada çocuğunuzu kızdıracak bişey yaparsa Cemoş'a haber verin:D:D

5: Onu kızgın gördüğünüz de etrafınıza iyice bakın. Etrafta kürek, sopa, kalas, odun ve sert cisimlerden ne varsa yok edin hahaha

6: Unutmayın ki; Hepimiz Cemoşuz, hepimiz gazatacıyız:A:A

O bir Piçomen...
O bir Çetmen...
O bir Gazatacı...
O bir Cemomen...

:789:

1. Sakın link atmayın atmayın yoksa cıss yapar. :D:D

2.Sakın "dam" demeyin yoksa konular birbirini açar ve sabaha kadar uyuyamazsınız.:D:D

3.Cemoşla samimi olduktan sonra Türkçe konuşmayı yavaş yavaş unutursunuz. Samimi olurken dikkat edin.:D:D

4.Cemoş'u kızdırmayın kızdırırsanız sopa kürek ne varsa yok edin :D:D

Herşey Cemoş için herşey Piçomen için hahaha

piçomenleri koruma derneği açtım.başkanı cewo piçomendir habarınız ola bizde üyeleriyiz.kayıt yaptırmak isteyenler lütfen MM sitesine üye olsunlar ve bana başvuruda bulunsunlar ilerleyen günlerde başvuru formu oluşturacağım saygılarımla.PİÇOMENLERİ KORUMA DERNEĞİ BŞK.YARDIMCISI GÜLLÜ hahaha

Geri