banner three for all other forums and pages
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.091
    Ödül Puanları:
    113

Sitemli Aşk Mesajları Facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevdiğinize siteminiz mi var ? O zaman bunu msn yada facebooktan yayınlayarakta gösterebilirsiniz. İşte karşınızda sitemli aşk mesajları ve sözleri kızlar. [​IMG] qittin... arKanda qözü yaşLı ßi aşıq ßıRaqıp qittin... ßitiRdin ve qittin... qittin ve ßn ßittim !!!

gül solmayı yaprak sonbaharı bende senden ayrılığı istemiyorum bebeğim.Seni hep sevdim hep seveceğim gerekirse bu canı uğruna feda edeceğim...

yiğidi gül ağlatır gam öldürür. sen beni diri diri toprağa gömdün..

Hep, "Beni kimse sevmiyor" derdin, Usulcacık sokulup yüreğine "Ben" demek isterdim.

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaş----- yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin...

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
    ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

*kaLßin kadar konuş...!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…

*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_|||

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

hahahaha acayipmis hahahaha

buda benden

benimsen degerimi , degilsen haddini bileceksin okadar.....

Sitemli Aşk Mesajları Facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli sitemli sözler mesajlar

Resimli sitemli sözler mesajlar

Sitemli resimli sözler, sitemli yazılı resimler 2012 Sevgilinize olan siteminizi aşağıdaki resimlerin birisini facebook aracılığı ile iletebilirsiniz. Tabiki anlarsa anlamazsa kalas deyip geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum :) Sitemli resimli sözler
  2. Özür mesajları facebook

Özür mesajları facebook

BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN. O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM. BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR.. BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM.. AFFET LUTFEN BENI… BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE… BILIYORUM GOZLERINDEN...
  3. Kırgınlık Mesajları facebook

Kırgınlık Mesajları facebook

Kırgınlık Mesajları kısa Kırgınlık Mesajları facebook Kalbi kırılanlara ve kırgınlığını dile getirmek isteyenlere, bu yazımızda yeni ve kısa kırgınlık mesajlarını sunuyoruz. İster telefondan gönderin, ister Facebook sayfanızdan ya da msn iletinizden :) Kırdın kalbimi Canım nasıl AlıcakSın Merak Ediyorum Seni Böyle Severken Neden Kırdın beni Birden. Dal istediği Kadar Güçlü Olsun, Rüzgar...
  4. facebook mesajları 2013

facebook mesajları 2013

Facebook için yazabileceğimiz yepyeni sözler lazım, ama daha önce hiç duyulmamışları olsun.Lütfen :D
  5. Facebook Aşk Sözcükleri

Facebook Aşk Sözcükleri

bu konu aşk sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Sevdiğiniz kişiye özel olarak duygularınızı dile getiren romantik sözlerden oluşan aşk sözcükleri arayanlar için facebook da en çok beğenilen aşk sözcüklerini sizler için paylaşıyoruz. Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum, Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum Sensizlik acısını çekemiyorum, Dönersen diye koştum camlara Ama yoksun yine...

Sayfayı Paylaş