1. cücük

cücük Forum Okuru

sivilce diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Sivilce diyetini uygulayanlar özellikle az yagli yemekler yemeliler, lifli besinler tüketmeliler, kizartilmis gidalardan asiri tuzlu besinlerden yüksek süt ürünlerinden ve karbonhidrat orani cok olan besinlerden kacinmalilirlar.

Lifli besinlerin bir kaci: Ahududu, agac cilegi, bögürtlen, kuru fasulye, kuru incir, kuru üzüm, mercimek, yesil bezelye, elma, armut ve havuc.

Konserve yiyecekler, kizarmis gidalarm tuzu yüksek yiyecekler, cipsler, patlamis misir gibi yiyeceklerden uzak durulmasi gerekiyor. Bu tür yiyecekler, hazir gidalarin icindeki doymus yag oranlari sivilcelerin ve aknelerin cikmasini sagliyor.

Sivilce diyeti yaparken mutlaka cok A, E, B6 vitaminlerini, selenyum, cinki, omega 3 ya asidini, krom iceren besinlerden yemenizi tavsiye ederim.

En önemlisi yine SU, su su su inanin suyun bize cok cok faydalari var.

< Konu Resmi..>

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    ayy ben mesela mısırı cekirdeği cok sevrim ama onlarda sivilce coğaltıyo :S

3. cücük

cücük Forum Okuru

bende cipsi ama elimden geldigi kadar az yiyorum

sivilce diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilce

sivilce

Sivilce ve ergenlik sivilcesi de denilen ”Akne” adlı hastalık, yaşamsal önemi olmamakla birlikte estetik açıdan önemli sorunlar yaratmakta, hatta psikolojik bozukluklara da neden olmaktadır. Konu hakkında öncelikle bilinmesi gereken, Akne’nin tedavi edilebilir bir hastalık olduğu ve pek çok tedavi olanağımızın olduğudur. ”Sivilce iyileşmez” önyargısı hastayı umutsuzluğa, hekimi başarısızlığa...
  2. Sivilce

Sivilce

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bacen peşin cezaya delalet eder.Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz, birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla...
  3. Sivilcelerden Kurtaran Diyet

Sivilcelerden Kurtaran Diyet

Sivilcelerden Kurtaran Diyet ABD'li cilt hastalıkları uzmanı Nicholas Perricone'un 28 günlük kürüyle hayatınızı kâbusa çeviren sivilcelerden kurtulabilirsiniz... Yediklerimizle cildin yaşlanmasının önüne geçilebileceğini milyonlarca satan 'Kırışıklık Kürü' adlı kitabında anlatan ABD'li dermatolog Dr. Nicholas Perricone, yeni kitabında da gençlerin kâbusu sivilcelerden 28 günlük bir kürle...
  4. sivilce

sivilce

Ben 15 Yaşındayım ama sivilcelerim Çok Buu için bana yardım edermisin ... Yüzüm biraz yaglı hergüün putrasürüyorum ama atkisi yok lütfen yardım edin
  5. Sivilce Geçirme Yöntemleri

Sivilce Geçirme Yöntemleri

sivilceye ne iyi gelir,sivilce nasıl geçer,sivilceye iyi gelen ev yapımı maskeler,evde sivilce tedavisi hakkında bilgiler Sivilce Problemi yaşayan bir çok kişi, doktora gitmeyi istemiyor. Evde yapılan tedaviler hem doğal hemde daha kolay erişilebildikleri için oldukça fazla tercih ediliyor. Doktora gitme düşüncesi olanlar bile, doktora gitmeden önce internette alternatif tedavi...

Sayfayı Paylaş