Sivilce İzlerine Kesin Çözüm

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Sivilce İzlerine Kesin Çözüm
sivilce izlerine çözüm sivilce izlerine kesin çözüm izleri için kesin yüz sivilcelerine ve
Yüzünüzdeki sivilcelerden kurtuldunuz fakat izlerinden kurtulamıyorsunuz....O zaman kızlar size vereceğim tarifle sivilce izlerinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz :tik:

Bir yemek kaşığı votka ve bir çorba kaşığı taze elma suyuna alabildiği kadar öğütülmüş yulaf unu ve bir tatlı kaşığı kayısı yağı karıştırın. Bu maskeyi cildinizde 20 dakika bekletin. Havuç ve limon suyunu karıştırıp dondurun. Her gün bir kapsülü cildinizde dolaştırın. Bu işlem gözeneklerinizi sıkılaştırır ve cildinizi tazeler.
Elma suyu sürün!

sivilceye çözüm

yüzümde siyah noktalar ve beyaz yağ bezeleri vardı bunlar belirli yerlerde sürekli aynı yerde tekrar ediyordu onları sıktığım için sivilce çıkmaya başladı ve kızarıklıklar oluştu denemediğim dermotolojik kremler kalmadı bitkisel olarakta sürmediğim şey kalmadı neoxin acmider reklamını gördüm yorumlarda olumlu aldım ve 1 aylık kullanımda düzenli bir şekilde sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa bol su ile tükettim faydasını gördüm cildim yenilenmiş gibi oldu ve sivilcelerim azaldı herhangi bir yan etkisi olmadı

benim arkadaşımda sivilce vardı. cleocin adında bir krem kullandı 2 3 günde geçti.ben eczacıya sordum 18 yaşından küçüklere iz yapar dedi.ondan dolayı kulanmadım ama arkadaşımın yüzüne iz yapmadı.

Geri