Sivilce Maskesi

M

Misafir

Forum Okuru
Sivilce Maskesi
pudra ve limon maskesi bebek pudrası maskesi pudra limon
Sivilceleriniz mi var? Hergün onları görmekten ve onları hissetmekten nefret mi ediyorsunuz? Keşke geçse diye mi bekliyorsunuz? İşte o zaman bu maske tam size göre ve yapılması gerçekten çok basit. Malzemelerimiz sadece
bebe pudrası ve limon kolanyası. Yani evimizde rahatça bulunan şeyler.
İlk önce bebe pudrasını bir kaba döküyoruz(istediğiniz kadar sivilce bölgesini kaplayacak kadar olması iyi olur) daha sonra üstüne kolanyayı dökün. İkisini karıştırın. Bu oluşan maskeyi sivilce bölgesine sürün. Daha sonra kuruyunca kendi kendine dökülecektir.Daha sonra hepsi dökülünce yüzünüü güzelce yıkayın. Eminimki işe yarayacaktır. Kolay gelsin

Ce: Sivilce Maskesi

çok ilginçç ama doğrudur pudra kurutur e kolonyada alkol var ikisi birleşince olabilir..sivilcem yok ama olanlar faydalansın:D

ya ben sivilcelerden çok şikayetçiyim valla bu pudra ve kolonyayı uyguluyorum ama birde sodayla akşamları silmekde iyi geliyo cildi rahatlatıyo, herşeyde yapılmıyoki.

emeğine sağlık bende limon kolonyası deilde gül suyu ve bebe pudrası ile karıştırıyorum o da gerçekten işe yarıyor

sivilceler

ben herşy denedim yağlı ciltler için önerim var sabah yada öğlen suyu kayntın sonra yüzünüzü buhara tutun ama havluyla kapatın 15dk bekletin sonra yüzünüz terleyecek havluyla silin ama bastırarak değil akşamda pudra sürün yatın çokk iyi geliyo ben yaptm ve dünya güzeli bir kıza dönüştüm bunları yapın ama çikolata yemeyin sonra işe yarmaz

sivilce ve tüy sorunu

evet bana da mantıklı qeldi bi yöntem umarım etkili sonuç verir sürekli kullancam....bide bebek pudrasının yüzdeki tüyleri inceltip zmanla yok ediomuş doqrumu ?

Geri