Sivilcelerinizden sirke ile kurtulmaya ne dersiniz??

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Sivilcelerinizden sirke ile kurtulmaya ne dersiniz??
Sivilceleri ile başı dertte olan bir çok arkadaşım ve yakınım var.Gerçektende büyük bir sorun.Bende de olmuyor değil hani.Çok yağlı yiyecekelr yediğim zaman ertesi gün hemen çıkıyor.Özellikle vazgeçemediğim cips,kola,çekirdek vb.kuru yemişler aşırı sivilcelenme yapıyor.
sivilce1-9047.jpg

Doktorum bana krem yazdı kullandım bir süre.Ama cildimi çok kurutmaya başlayınca bıraktım artık.İki sivilce için cildimi yıpratmayayım dedim.Annemden aldığım tarifleri kullanmaya başladım dayanamadım:D:D:DYani doğal ve bitkisel çözümler aradım.Sağolsun annecim bana bu konuda çok yardımcı oluyor.Bir kaç tarifni sizlerle paylaşmıştım.Bana bir tarif daha verdi.Ben denemedim daha deneyince yazarım.Denemeden önce sizlere de tarifi vereyim bir deneyin bakalım:)
sirke-9550.jpg

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulayacaksınız bu tarifi.Yüzünüzü sabun ile bir güzel yıkıyorsunuz.Sonra yüzünüzü duruluyorsunuz.Duruladıktan sonra elinize bir iki damla elma ya da üzüm sirkesi döküp sivilceli olan bölgeye uygulayın. İki üç saniye bekletip iyice durulayın. Yan etkisi de yok. İnşallah işimize yarar meleklerim.
Hadi kolay gelsin:)

Geri