Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Sivilcelerinizden sirke ile kurtulmaya ne dersiniz??

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Sivilceleri ile başı dertte olan bir çok arkadaşım ve yakınım var.Gerçektende büyük bir sorun.Bende de olmuyor değil hani.Çok yağlı yiyecekelr yediğim zaman ertesi gün hemen çıkıyor.Özellikle vazgeçemediğim cips,kola,çekirdek vb.kuru yemişler aşırı sivilcelenme yapıyor. < Konu Resmi..>

Doktorum bana krem yazdı kullandım bir süre.Ama cildimi çok kurutmaya başlayınca bıraktım artık.İki sivilce için cildimi yıpratmayayım dedim.Annemden aldığım tarifleri kullanmaya başladım dayanamadım:D:D:DYani doğal ve bitkisel çözümler aradım.Sağolsun annecim bana bu konuda çok yardımcı oluyor.Bir kaç tarifni sizlerle paylaşmıştım.Bana bir tarif daha verdi.Ben denemedim daha deneyince yazarım.Denemeden önce sizlere de tarifi vereyim bir deneyin bakalım:)
    < Konu Resmi..>

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulayacaksınız bu tarifi.Yüzünüzü sabun ile bir güzel yıkıyorsunuz.Sonra yüzünüzü duruluyorsunuz.Duruladıktan sonra elinize bir iki damla elma ya da üzüm sirkesi döküp sivilceli olan bölgeye uygulayın. İki üç saniye bekletip iyice durulayın. Yan etkisi de yok. İnşallah işimize yarar meleklerim.
    Hadi kolay gelsin:)

Sivilcelerinizden sirke ile kurtulmaya ne dersiniz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fazla yağlarınızdan ameliyatsız kurtulmaya ne dersiniz?

Fazla yağlarınızdan ameliyatsız kurtulmaya ne dersiniz?

Ahh şu yağlar:) Kimi zaman insanın kendine güvenini bile sarsan moral bozan hayatı zindan eden vücut yağları.. Bazıları bunu takmazken ve bunlarla yaşamaya alışmışken birçok kişi ise hayatını zindan edecek kadar moral bozucu görür bu yağları Son zamanlarda sadece kadınların derdi olmaktan bile çıktı artık bu yağlar.Artık erkeklerde bayağı ciddi anlamda bununla mücadele etmeye başladılar....
  2. Sivilcelerden Kurtulma Rehberi

Sivilcelerden Kurtulma Rehberi

sivilceden kurtulmanın doğal yolları doğal yollarla sivilceden kurtulma yollarla sivilcelerden kurtulma kocaman sivilce sivilcelerden kurtulmanın yolları Her genç kızın sorunudur yüzünde çıkan sivilceler...Hepimiz pırıl pırıl pürüzsüz bebek gibi bir cilde sahip olmak isteriz ve en ufak sivilcede kozmetiklere başvururuz...Evde uygulayacağınız yöntemlerle, moralimizi bozan, bizi bıktıran...
  3. Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Sirke nerdeyse her derde deva ama ben kokusu nedeniyle hiçbir şekilde tüketemiyorum...Eğer kokusundan şikayetçi değilsenin deneyim derim kızlar :tik: Japon Beslenme ve Yemek Bilim Kurumu sirkeye keskin kokusunu ve ekşi tadını veren ana maddesinin yağ yakıcı bir özelliğe sahip olabileceğini açıkladı. 175 aşırı kilolu Japon erkek ve kadının katılımıyla yaptıkları araştırmada, her gün bir...
  4. Saçlarda Sirke ve Bitlerden Kurtulma Yolları...

Saçlarda Sirke ve Bitlerden Kurtulma Yolları...

bitlerden kurtulma yolları sirkeden kurtulma yolları bitten sirkelerden saçlarda sirke, bit, kurtulma yolları, korunma yolları, nasıl temizlenir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle çocuklarımızın okul ilköğretim dönemlerinde mutlaka bir bit salgınıyla karşı karşıya kalırız.Bu durumda ne yapmak konusunda bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.....
  5. sivilcelere sirke kullanan

sivilcelere sirke kullanan

30 yaş ve sivilcelerimmmmm varrrrr nette pekçok tarif var acaba sirke kullanan var mı kızlarrr

Sayfayı Paylaş