1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Sivilcene Soğan Kürü ile Çözüm Bul

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Son zamanlarda pek çok faydasının keşfedildiği soğan kürü, sivilcelere karşı da epey etkili. Hazırlanması ise zor sayılmaz. < Konu Resmi..>

Soğan Kürü Nasıl Yapılır
    Soğan Kürünün Yapılışı:
    - 1 adet kuru soğanın suyunu çıkarın.
    - Pamuğa birkaç damla sıktığınız soğan suyundan damlatın.
    - 2-3 dakika bekletin.
    - 1 hafta boyunca günde 2 kere, 6 saat arayla uygulayın.

Yukarda tarifini verdiğimiz yöntemi uyguladığınız takdirde sivilcelerinizden kurtulacaksınız.

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Soğanın kilosunun 3 tl olduğu düşünülecek olursa pahallı bir uğraş olur haksız mıyım ? :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Soğan kürü, oldukça faydalı sanırsam. Hiç denemedim ama deneyenlerden duyduğum kadarı ile fazla kilolara iyi geliyor, kadın yolları iltihaplarını söküyor ve sivilce tedavisinde etkili olmanın yanı sırada cilde iyi geliyormuş :)
    Ee bu kadar faydasının yanında birde cabası, Türk mutfaklarının vaz geçilmezi de olunca, o fiyat az bile kalıyor diye düşünmemekte elde değil Sadmin :D:D Şşş aramızda, duymasınlar:) Duyulursa daha da zam yapabilirler :D:D

Paylaşımın için tşkler Belen...

ßeLeN bunu beğendi.
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    bazı insanların sivilceleri yara şeklinde çıkıyor ve ilk kızarıklık olduğunda sürdüğünnüz an canınız yanmazmıı :S yaraya kolanya sürme misalii

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Konu güzellik ve sağlık olunca kadınların yapmayacagı sey yoktur sanırım... :) Giden 3 tl olsun ya Adminim :)

Sivilcene Soğan Kürü ile Çözüm Bul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğan İle Sivilceye Kesin Çözüm !

Soğan İle Sivilceye Kesin Çözüm !

sivilceye kesin çözüm sivilcelere kesin çözüm sivilcelere nedir sivilceye çözümler sivilceler için Bazen vücudumuzun bazı bölgelerinde sarı uçlu sivilceler görebiliriz.Bu sivilcelerin içi iltihaplı oluyor ,geçmiş olmasına rağmen kısa bir süre sonra tekrarlayabiliyor. Bu sivilcelerden tamamen kurtulmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz. Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı, 1. 1...
  2. Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Sivilceye Kesin Çözüm Soğan Suyu

Vücudun değişik bölgelerinde ucu sarı iltihaplı sivilcelere karşı soğan suyu mükemmel bir kurutucudur. Bu sivilcelerin uç kısmı sarı ipliksi iltihaplı görünümdedir. Zaman zaman kaybolsa da tekrarlanır. Bu türden sivilceleri kurutmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz. Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı 1. 1 adet kuru soğanın suyunu çıkarın. 2. Pamuğa birkaç damla sıktığınız soğan...
  3. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?
  4. Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?

Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?

İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu soğan kürü, aslın da birçok kadın hastalıklarının yanısıra hamile kalmayı da kolaylaştıran bir doğal tedavi yöntemi... Soğan kürü kullanıp da hamile kalanlar olduğu kadar bu kür sayesin de birçok kişi de kadın hastalıkları karşısın da başa çıkabiliyor. Soğan kürü ile hamile kalan var mı ve soğan kürü hakkın da detaylı bilgilere buradan...
  5. Sogan kürü ile hamile kalan

Sogan kürü ile hamile kalan

Selam.ben ilk once herkese Allahdan hayirli evlatlar nasip etmesini diliyorum.Allah hickimsenin kucagini bos brakmasin.kizlar bana yardim ederseniz cok sevinirim ben 2 yildir evliyim bir kere bile hamile kalamadim.benim sorunum yumurtanin catlamamasi ve herdefasinda kistle karsilasmam.yumurtamin buyuk olmasi.sizce sogan kuru buna iyi gelirmi?bu sorunu olup hamile kalan varsa eyer bana yardim...

Sayfayı Paylaş