1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sivileceyee bitkisel yöntem bilem

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar benim acayip sivilcelerim var ve ben ilaç kullanmak ta istemiyorum. Daha önce ergenliğinde bunu yaşamış olan yada bitkisel yontem bilen arkadaşlarımızın yardımına ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun lütfeeeen napacam ben yhaa :S

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
sivileceyee bitkisel yöntem bilem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç diplerinde Kaşıntı için bitkisel yöntem var

Saç diplerinde Kaşıntı için bitkisel yöntem var

saç ekiminden sonra kaşıntı SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -1 1 Adet yumurta sarısı 1 çorba kaşığı Alkol 1 çorba kaşığı Hint Yağı 1 çay kaşığı tuz Yukarıda ki malzemeleri karıştırıp, saç diplerine sürün. İki saat beklettikten sonra saçınızı durulayın. SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -2 Beş adet aspirini dövüp, maden suyu ile karıştırın. Karışımı saç diplerine sürün ve 15 dk. sonra durulayın
  2. Kirpikleri Uzatan ve Gürleştiren Bitkisel Yöntem

Kirpikleri Uzatan ve Gürleştiren Bitkisel Yöntem

bu konu bitkisel kirpik uzatma hakkında bilgiler içermektedir. Bazı bayanların kirpikleri genetik olarak gür ve uzun olurlar. Bazıların ki ise seyrek ve kısa bir görünümde olurlar. Seyrek kirpikleri gür ve uzun göstermek için genelde bayanlar takma kirpik kullanmayı tercih eder. Bu haliyle biraz maddi manevi zahmetli olacaktır. Takma kirpik kullanmanıza gerek kalmadan da uzun ve gür...
  3. Dudak Üstü Tüyleri Yok Eden Bitkisel Yöntem

Dudak Üstü Tüyleri Yok Eden Bitkisel Yöntem

dudak üstü tüyler bitkisel tüy dökme bitkisel tüy dökme yöntemleri Biz bayanlar tüy sorunundan kurtulmak için farklı yöntemler deneriz. Bunlar için de en yaygınları, ağda, epilasyon aletleri, lazerle tüy dökme,jilet ve iple tüyleri almak gibi yöntemleri sayabiliriz. Genelde dudak üstü tüyleri yok etmek için ip alma yöntemi ile lazer yöntemi tercih ediliyor. Dudak üstü tüylerinizden tamamen...
  4. Göz Temizliğine Bitkisel Yöntem Önerisi

Göz Temizliğine Bitkisel Yöntem Önerisi

göz temizliği, göz temizliği nasıl yapılır, doğal göz temizliği Vücudumuz da en hassas bölgelerin başında gelen göz, güneş , tozlu hava, yazın girilen deniz ve havuz gözleri yıpratır ve olumsuz etkiler de bulunur. Göz temizilğinizi son derece pratik ve doğal yol olan ballı karışımla yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan malzeme sadece su ve bal... Malzemeler ve hazırlanışı -1...
  5. KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

koah nedir,koah hastalığına iyi gelen bitkiler,koah hastalığına ne iyi gelir,koah hastalığı için bitkisel kürler hakkında bilgiler Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti içine alan bir hastalık türüdür. KOAH’ın en çok görülen belirtisi, akciğerlere dolan havanın dışarıya verilmesi sırasında yarattığı sıkıntıdır. Yani Bir nevi Nefes Darlığıdır. Prof. Dr....

Sayfayı Paylaş