1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Siyah-Beyaz Renklerde ve Desenlerde Perde Modelleri 2014

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

siyah beyaz perde modelleri, siyah beyaz desenli perdeler 2014, 2014 perde modelleri

Sevgili melekler, evlerimizin dekorasyonunda perdelerin önemi hepimizce malum. Genel dekorasyona, koltuk-duvar-halı üçlüsüne uygun bir perdeyle dekorasyonumuza son imzayı atabiliriz.
    Dekorasyonu siyah ve beyaz renkler üzerine kuruolu olan meleklerimiz için siyah-beyaz perde modellerinden bazılarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 20 Ocak 2014
Siyah-Beyaz Renklerde ve Desenlerde Perde Modelleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece Siyah ve Beyaz

Sadece Siyah ve Beyaz

Siyah beyaz sevdim seni Yaşamım düşüncelerim Hepsi siyah beyazdı Bir zorunluluktu beni bağlayan Beyazın saflığına ve siyahın gizemine Güzel günler yaşamak isterken Engellerin adı olmuştur siyah Beyaz Güzelliklerin vazgeçilmez tasviri Hem zıt Hem de tamamlayıcı olmuştur Siyah ve beyaz Ve ben Siyahı da severim Beyaz’ı ve seni sevdiğim kadar ALINTIDIR
  2. Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri de paylaşırsanız çok ama çok sevinirim ben bu yılın oje renklerini ve desenlerini merak ediyorum
  3. 2012 Oje Renk ve Desenleri

2012 Oje Renk ve Desenleri

En Güzel Renkli Oje Modelleri 2012 Oje Renkleri Ve Oje Desenleri Modası Kışın daha çok kırmızılara ve bordolara boyanan tırnaklar yazın gelmesiyle birlikte çiçek açtı melekler :) Evet yanlış okumadınız, kışın koyu renkli ojeleri yerini açık renk ojeler ve birbirinden renkli cıvıl cıvıl oje desenlerine bıraktı. :) Rengarenk bir kişiliğiniz var ise bunu giyiminizde ve aksesuarlarınızda...
  4. 2014 Saç Modelleri Renkleri ve Kesimleri

2014 Saç Modelleri Renkleri ve Kesimleri

2014 saç modelleri, 2014 saç renkleri, 2014 saç kesimleri Saçlar bir bayanın en önemli ve değerli aksesuarındanın başında gelir. Biz bayanlar bazen alıştığımız saç rengi ve kesimini uzun yıllarca kullanır vazgeçemeyiz. Bazı bayanlar ise sık sık saçlarında yenilik yapmayı sever ve en moda saç renklerini ile birlikte kesimlerini takip ederler. Saç modasını yakından takip eden güzelliğine düşkün...
  5. 2014 Dalgalı Saç Modelleri ve Renkleri

2014 Dalgalı Saç Modelleri ve Renkleri

2014 dalgalı saç modelleri, 2014 dalgalı saç örnekleri, 2014 dalgalı saç örnekleri Dalgalı saç modasından seçtiğimiz 2014 yılının en güzel dalgalı saç modelleri ve renkleri ile birlikte kesim örneklerini sizler için paylaşıyoruz. Eğer dalgalı bir saç tipine sahipseniz bu modeller ve renkler size alternatif bir seçim olacaktır.

Sayfayı Paylaş