1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Siyah bir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

siyah bir renkmidir

Siyah bir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah - Beyaz Bir Aşk Filmi

Siyah - Beyaz Bir Aşk Filmi

Film: Siyah – Beyaz Bir Aşk Tür: Dram Oyuncular: Hayatın içinde bir yerdeler Senaryo: Kader Yönetmen: Hayat Süre: Bilinmiyor Duvarda bir afiş Başrollerde farklı kahramanlar, bitmiş aşklar Hüzün kokuyor sloganı İki kahraman, bir aşk / yitiş / kaybediş / yok oluşun hüzünlü öyküsü Siyah – Beyaz bir film sahne de Gözler / Yüzler / Gülüşler tanıdık Siyah – Beyaz bir film sahne de Sokaklar...
  2. ve hayat, kocaman siyah beyaz bir tahta

ve hayat, kocaman siyah beyaz bir tahta

siyah beyaz şiir Ve hayat, Kocaman siyah beyaz bir tahta... Santranç misali, Kimi çok kuvvetli kimi ise çok zayıf!.. Bazıları taa en başta işine yarar,bazıları ise en sonunda, Kazanmak için hepsini kullanmalısın.... Bazen bütün şansını kaybetsende, En kuvvetleri taşların bitsede en sonunda kazanabilirsin... Ben neresindeyim bu kocaman zeminin, En kuvvetli hamlesiyim demek isterdim, Ama...
  3. Siyah ve Beyaz Köpek (Güzel bir hikaye)

Siyah ve Beyaz Köpek (Güzel bir hikaye)

köpek ile ilgili hikayeler köpekle ilgili hikaye SİYAH VE BEYAZ KÖPEK.. Yaşlı adam kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbirleriyle boğuşup duran iki köpeği izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz, biri siyahtı ve on iki yaşındaki çocuk kendini bildi bileli, o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. Dedesinin sürekli göz önünde tuttuğu, yanından ayırmadığı iki iri...
  4. Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm!

Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm!

Bu konu; siyah noktalara hanımeli maskesi ile ilgili bilgi vermektedir. Siyah noktalar için maske önerinde bulunduğumuz gibi farklı arayışlarda olmayıda bırakmıyoruz. Sizlere daha doğru bilgiler sunmaya özen gösteririz bu bağlamda yeni maskemizi sizlere sunuyorum meleklerim. Bu maskenin amacı yüzümüzdeki şu benek benek görüntülerden kurtarmak. Siz de benim gibi siyah noktalardan yana...

Sayfayı Paylaş