1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Siyah Çayın Faydaları Hakkında Bilginiz Var mı Melekler ?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Siyah Çayın Faydaları Nelerdir
    Siyah Çayın Faydası

Sevgili melekler, yeşil çayın faydaları hakkında görsel ve yazılı basında pek çok haber çıkıyor ve artık yeşil çayın faydalı olduğunu biliyoruz. Peki ya bizim milletimize özgü gelenekselleşmiş siyah çayın faydaları hakkında bilginiz var mı ? Bu yazımızda siyah çayın faydaları nelerdir diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için siyah çayın faydaları hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere... :)

< Konu Resmi..>

- Siyah çay vücuttaki zararlı maddeleri yok eder.

- İshali yok eder.

- Böbrekleri çalıştırır.

- İdrar söktürür.

- Ciltde morluklar çökmelere iyi gelir.

Siyah Çayın Faydaları Hakkında Bilginiz Var mı Melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abalı Dede hakkında bilgi var mı

Abalı Dede hakkında bilgi var mı

Kızlar merhaba, ben Abalı Dede diye bir türbe olduğunu öğrendim.Bu türbe nerededir?Abalı Dede kimdir ve nelere şifası olduğuna inanılır ?
  2. 1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

Ben futbol karşılaşmalarını seyretmeyi seven bir bayanım ama dün karşılaşma isimlerine göz atarken 1461 Trabzon diye bir takım duydum, ilk defga duydum nedir necidir bu takım, bildiğimiz Trabzonspor değil herhalde ? ?
  3. Cevdet Sunay hakkında bilgi var mı

Cevdet Sunay hakkında bilgi var mı

Arkadaşlar başbakanmıydı cumhurbaşkanımıydı :S Cevdet Sunay hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen...
  4. Adaçayının Faydaları ve Demlenmesi Hakkında Bilgiler

Adaçayının Faydaları ve Demlenmesi Hakkında Bilgiler

bu konu adaçayının nasıl hazırlanır bilgilerine yer vermektedir. Birçok hastalığın tedavisin de kullanılan adaçayı, güzellikten, cilt bakımı ve saç sağlığına kadar olumlu etkileri vardır. Kış aylarının ençok tercih edilen içecekleri arasında yer alan adaçayı grip tedavisin de kullanıldığı gibi, daha belkide bilmediğiniz birçok yerde kullanılıyor. Sizlere adaçayının faydaları ve adaçayının...
  5. Çay Çeşitleri ve Faydaları Hakkında Tüm Bilgiler

Çay Çeşitleri ve Faydaları Hakkında Tüm Bilgiler

çay çeşitleri, çayın faydaları, çay çeşitleri nelerdir Sevgili melekler, hergün bardak bardak içtiğimiz siyah çay yanında pek çok çay çeşiti bulunuyor. Geleneksel olarak alışkın olduğumuz siyah çaydan çok daha faydaları bulunan bu çaylar ve özellikleri hakkında sizleri bilgilendirelim.... Yeşil Çayın faydaları Günde 4-5 fincan yeşil çayın kanserden koruyucu etkisi var. Dr. Ender...

Sayfayı Paylaş