Siyah kıyafetlere renk katacak kombinler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Siyah kıyafetlere renk katacak kombinler
Siyah, renklerin arasın da her zaman için ilk sırada olmayı başararak giyim sektörün de moda dünyasının da her sezon tüm koleksiyonlarda yerini almıştır.

Her yaştan kişinin olduğu kadar siyah renk kıyafetler özellikle biz bayanların da günlük ve özel günler de vazgeçilmezi olmuş ve elbise dolaplarının demirbaşı olarak yer almıştır.

Siyah çok asil ve ağır bir renktir. Bu yüzden özel günler de tercih edilen abiye renklerinden başın da siyah abiye modelleri gelir. Vücut hatlarını daha düzgün gösterdiği ve fazlalıkları da diğer renklere göre saklama özelliği daha fazla olduğu için bayanlar özel günler de abiye rengi tercihi olarak genellikle siyah rengi seçer.

Hatta giyim stili olarak siyah rengin dışına çıkmak istemeyen bir nevi kendisini siyah renk ile özdeşleştiren kişilerin olduğunu bile biliyoruz.


c4aaa0dc7abe33689f78f21bc1828067.JPG
kucuk_siyah_elbise_renkli_ayakkabi.JPG
siyah-elbise-kombinleri-2.JPGİster açık ister tesettürlü olsun birçok bayanın tercihi olan siyah giyim ürünleri koleksiyonların da gözdesi olarak her sezon da mutlaka bayanlara sunuluyor. Peki siyah renk kıyafetler nasıl kombinlenir? Aslın da bu çok kolay bir olay.. Çünkü siyah renk koyu bir renk olduğu için tek başına da baştan aşağı kombinlenebilir ve her türlü renk ile de uyum sağlayarak kolaylıkla kombinlenebilir. Baştan aşağı siyah olmak istemiyorsanız ve siyah giyimininize biraz renk katmak istiyorsanız o zaman farklı seçeneklerle kombininize haraket katabilirsiniz. Bunlar nasıl olacak diye merak ediyorsanız mesela eğer tesettürlü bir bayansanız hareket kısmını eşarp modelinizin rengine verebilirsiniz. Siyahtan farklı bir eşarp rengi tercih edebilir, elbisenizin kemer kısmın da yine farklı renkleri kullanabilirsiniz.

Bunun yanın da siyah abiye modelleri de özellikle kırmızı, altın sarısı ve gümüş renklerle çok güzel bir uyum sağladığı için bu renklerle tercih edebilirsiniz. Altın sarısı aksesuarlar, renkli ayakkabı modelleri gibi ayrıntılar inanılmaz bir değişiklik katacak ve kombininiz daha renkli bir hal alacaktır.

Ünlülerin siyah elbise modelleri ve siyah kombinlerinden de ilham alabilir ve diğer siyah giyim kombin örneklerimizi de inceleyerek fikir edinebilirsiniz
.siyah-elbisemi-nasil-giyebilirim.JPG

siyah-elbise-modelleri-36.JPG
siyah-elbise-neyle-nasil-kombinlenir-1.JPG
siyah-elbise-neyle-nasil-kombinlenir-2.JPG
siyah-elbise-neyle-nasil-kombinlenir-17.JPG
siyah-elbise-neyle-nasil-kombinlenir-24.JPG
tesettur-siyah-abiye-elbise-kombinleri.JPG
 
Üst