Etiketler:
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    211
    Ödül Puanları:
    63

Siyah Koltuklarla Asil Oturma Odası Dekorasyonları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Modern Siyah Koltuk Takımları Yeni Sezon Siyah Koltuk Takımı Modelleri
    2014 Siyah Koltuk Takımı Modelleri

Oturma odalarınızda siyah renkten yararlanarak asil ortamlar yaratmaya ne dersiniz? Siyah koltuk takımı modelleri çeşitliliğini görebilmeniz açısında aşağıya birçok siyah koltuk modeli ekledim. Birbirinden farklı görünümdeki bu koltuk takımı modellerini birçok kaliteli mağaza ziyaretiniz ile gerçekleştirebilir; kaliteli oda dekorları yakalayabilirsiniz. En yeni oda dekorasyonlarınız için siyahtan yararlanarak asil görünümler yakalayarak oturma odalarınızda farklı atmosferlere yelken açabilirsiniz. Ofisleriniz içinde kaliteli koltuk takımlarını siyah renk tercihi ile gerçekleştirerek ofislerinizde de asaleti elinizden bırakmamış olacaksınız.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Siyah Koltuklarla Asil Oturma Odası Dekorasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oturma Odası

Oturma Odası

Oturma Odası -Pek çok faaliyetin gerçekleştiği bu oda tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde aydınlatılmalıdır. Lokal veya genel aydınlatma sistemleri bu işi çözebilir. Tablo, aksesuar ve dolapların aydınlatılması daha rahat ve hoş bir mekan yaratılmasında yardımcı olacaktır. Bu odalarda gözü yormayacak endirekt aydınlatma sistemleri kullanılmalıdır. Sarkıt türü armatüerler, abajur, aplik,...
  2. Sarı siyah oturma odası hoş olmuş meleklerim

Sarı siyah oturma odası hoş olmuş meleklerim

Sarı siyah dekorasyon örneği Sarı siyah oturma odası dekorasyonu Sarı çok sevdiğim bir renk olmasada bu sarı siyah dekore edilmiş oturma odasını beğendim. Halı yerine kullanılan dana postu modeli mekana şıklık katmış. Ayrıca kullanılan aydınlatma modelini de çok beğendim.
  3. Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

oturma odası dekorasyonu Harşika dekorasyon örnekleri Oturma odamı yeni dekore ettim ama etmemiş olsaydım kesinlikle bu örneği uygulardım. Çok şık oturma odası dekorasyonu olmuş meleklerim özellikle kullanılan abajur modeline bayıldım.
  4. 2016'da Çocuk Koltukları ile çocuklarınıza özel oturma alanları

2016'da Çocuk Koltukları ile çocuklarınıza özel oturma alanları

Çocuk odası dekorasyonları için alternatif bir seçenek olan çocuk koltukları koltuk ya da puf görünümlerindeki tasarımları ile tüm beğeniyi üzerine toplamaktadır. Çocuk pufları genç kızların ilk ergenlik dönemine kadar devamlı olarak kullanabilecekleri daha kullanışlı seçenek olabilmektedir. Genç kızınız için pembe oğlunuz için yeşil ya da mavi renklerden faydalanarak değişim görünümler...
  5. TV'li oturma odası dekorasyonlarından ipuçları

TV'li oturma odası dekorasyonlarından ipuçları

Oturma odaları rahatını düşünenlerin en zevkli döşenmiş oda görünümlerindendir. Oda düzeni ve seçtiğiniz dekorasyon tarzını yansıtan objeler ile unutamayacağınız değişimlere yelken açabilmek elinizde. Oda görünümlerinizde etkiyi elde tutmak ve başarılı bir dekorasyon gerçekleştirebilmede tv düzeni ve yaşam ünitesinin odayla bütünleşir konuma geçişini size gösteren modeller ile karşınızdayım....

Sayfayı Paylaş