Siyah saç üzerine hangi renk boya yapılır iyi gider ?

• Konbuyu başlatan sorgularimvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorgularimvar

Forum Okuru
Siyah saç üzerine hangi renk boya yapılır iyi gider ?
Siyah saç üstüne hangi renk boya yapılır hangi renk boya yakışır melek kadınlar kulübü forum'da

Kızlar selamlar uzun süreden beridir siyah saçlıyım biraz beyazlar da çıktığından dolayı 5-6 yıldır kömür karası gibi bi rengim var geçen baktım evde kaldığımdan mıdır nedir sıkıldım değişik bişey yapmak istiyorum siyah saç üstüne en uygun giden renk hangisidir bana hangi rengi yaptırmamı tavsiye ediyorsunuz ?

Merhaba
Ben de siyah rengi çok severim ama onu yaptırdıktan sonra seçeneğiniz biraz daralıyor sanırım. Yani farklı bir renk isterseniz çok kimyasal işlemlerden geçmesi gerekiyor saçlarınızın. Siyah en uç koyu renk eğer siz en açık tonlarında sarı istiyorsanız misal bunun için çok işlemden geçmek zorunda. Siyahtan sarıya geçiş sert ve zor bir geçiştir. Ama kumral küllü kumrallar kahve tonları belki daha yumuşak bir geçiş olabilir. Yine kimyasal açıcılar kullanılır ama sarıya geçiş kadar sert olmaz sanıyorum. Bir de bu kuaförünüzün ne kadar uzman olduğuna da bağlı. Yani onun için daha yumuşak geçişin olabileceği siyah üzerine daha kolay yakalanabilecek koyu renkler tutturabilirsiniz.

''Siyah saç üzerine hangi renk tutar''​

• Koyu kahve tonları
  • Küllü kumral
  • Gece mavisi balyaj seçenek olabilir rengi tamamen değiştirmek yerine
  • Koyu mor balyaj
  • Vişne kızı balyaj
  • Gri balyaj
Siyah saça sahip kadınların saçlarına nasıl bakması gerektiği konulu bir yazı paylaşmak istedim gerçi siz değiştirmek istiyorsunuz ama siyah saçtan vazgeçemeyenler aşağıdaki linki inceleyebilir. ''İşte size siyah saç bakımı önerileri''

Geri