Siyah Saçlarımı Oryalsiz Sarı Yaptım(Siyah Boyalı Saç Nasıl Açılır)

nasıl yaptın şu an saç boyası almak üzereyim :)ACİLLL anlatırsan çok sevnirim

Hayal çok güzel başarılı bir iş olmuş ya tebrik ederim gerçekten yakışmış yeni saçların:) nasıl yaptın şu an saç boyası almak üzereyim :)ACİLLL anlatırsan çok sevnirim

Bu açma işlemini hangi sırayla uyguladınız acaba?Bir de saçınızın nasıl bir yapısı var,kalın mı ince mi?Selamlar...

saçların güzel görünüyor.siyahtan bu renge geçiş için çok başarılı..saçlarımın hikayesi var anlatmam gerek.benim saçlarımın doğal hali resimde görülen saçlar.yanşi kumralım.beyazlarım çıkıyor diye kestaneye boyamak gibi bir hata yaptım.maksat değişiklik olsun da vardı tabi bu renk secimimde..sonra dipten açık renk çıkınca çok tuhaf oldu..rengi doğal hale çevirmek istedim kumral boya aldım boyadım sadece dipler renk değiştirdi kestane rengi üzerinde bi değişiklik olmadı..kumralımı istiyorum ben..:( senin saçların hoş ama o rek bana yakışmaz.tekrar kumrala çevirebilirmiyim sence...

meleklere merhaba!benim saclarimin dogal rengi orta kahvedir.kizil rengi cok sevdigim icin senelerdir kizila boyarim.artik bi degisiklik istiyorum ve sacimin rengini karamel gibi istiyorum.ama su an dibleri bayagi cikmis durumda ve geriside kizil.nasil acabilirimki?sacimda cok uzun ve asiri gür?bana yardimci olun.not:ben almanyadan yaziyorum ve türkiyedeki boya markalari burda yok...simdiden tesekkürler angellerim...

siyah saç nasıl açılır siyah saç rengi nasıl açılır boyalı boyalı saça karamel
ÖNCESİ

38700_1444599807133_1597264673_1076561_76851_n-1886.jpg

SONRASI

39159_1457961621170_1597264673_1117555_6463929_n-1036.jpg

Evvet meleklerim şekil A ve B de gördüğünüz gibi bildiğiniz siyaha boyanmış olan saçlarımı kuaföre gitmeden ve oryal kullanmadan sapıs sarı yaptım :)Bunu Palettenin ultra açıcısı ve yine palettenin röfle setine borçluyum açmaz dedim deneyim ama dedim denedim ve açtı :DValla şimdi bu saça ne renk atsam tutar :DKarar veremiyorum ama ne renk yapsam acaba :))

vay beee, peki saçının asıl rengi neydii,, yani siyaha boyatmıştım dedmişsin ya, siyahın altında ne renk vardı ??

Bu saç evde yapılmışa benzemiyo ama sanki aralarda sarılar atılmış yada fotoda öle duruyo

ya süper yapmışsın ellerine sağlık ben dün naturel sarı aldım daha önce hiç kendim boyamamıştım hep kuaför ama bu ay iş yerinde ki arkadaşımında gazıyla tamam kendim yapcam dedim ama diplerim gelmişti sonra boyayı aldığım kozmetikçide ki kıza da sordum bak siyah boya var sırf siyah hemde oda yok naturel sarı ile boya o açar sonra istediğin renge boya demişti ben ''dore bakır kahve''istiyordum.o rengin en güzel örneği ''ashlee simpson''un saçı harika.Neyse melek sarıyla boyadım ama sadece kendi saçımı açtı ve sonra eşime hemen gidip açıcı bulmasını istedim ama geç olduğu için bulamadı oda çok kızdı kendim yapmama ama yapılıyor sonuçta bak ne kadar güzel yapmışsın.Acemilikten benimki sanırım.vs.bulmus bi tane geldi oda siyah yerleri çok az açtı.sinirlendim dore bakırıda boyadım o kadar garip bir saç oldu ki punkerlara döndüm zaten metal severim çok bişi olmaz da resmi dairede çalışıyor olmasam o kadar garip bir renk ashlee simpson un saçına bakıp onu en rahat nasıl yapabileceğimi söylermisiniz bana lütfenn...sizi seviorum

hint kınası:((

siyah saç nasıl açılır siyah saç rengi nasıl açılır boyalı boyalı saça karamel
ÖNCESİ

38700_1444599807133_1597264673_1076561_76851_n-1886.jpg

SONRASI

39159_1457961621170_1597264673_1117555_6463929_n-1036.jpg

Evvet meleklerim şekil A ve B de gördüğünüz gibi bildiğiniz siyaha boyanmış olan saçlarımı kuaföre gitmeden ve oryal kullanmadan sapıs sarı yaptım :)Bunu Palettenin ultra açıcısı ve yine palettenin röfle setine borçluyum açmaz dedim deneyim ama dedim denedim ve açtı :DValla şimdi bu saça ne renk atsam tutar :DKarar veremiyorum ama ne renk yapsam acaba :))

canım benim saçımda hint kınası var acaba onu da açar mı ben de bal köpüğü küllü kumral karışımı yapmak istiyorum.... denesem açılır mı ne dersiniz??? :((

ya çok güzel olmuş o siyah boyalı saçın bu renk olduğuna inanamıyorum bnmde siyah boya saçlarım değiştiremiyorum denim inş olur ya

Geri