1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Siz İstediğinizi Yazın O Kalbin Üstüne İşlesin Avatarınız Yapın..!!

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlar vereceğim linki tıklayın istediğinizi yazın o kalbin üzerine işlesin sizde msnde veya istediğiniz yerde avatarınız olarak kulanın..:yahoo:
    TIKLA YAP !!!!!!!

2. leylaşah

leylaşah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Siz İstediğinizi Yazın O Kalbin Üstüne İşlesin Avatarınız Yapın..!!
    Tesekkurler

Siz İstediğinizi Yazın O Kalbin Üstüne İşlesin Avatarınız Yapın..!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstediğiniz yere isminizi yazın

İstediğiniz yere isminizi yazın

gazeteye isim yazma ismimi yaz gazeteye ismini yaz isim papatyalarla yazma PLAKAYA İSİM YAZMA.. GAZETEYE İSİM YAZMA.. KEÇİYLE YAZI YAZMA. PAPATYA İLE İSMİNİ YAZMAK.. UÇAK IN ARKASINDA İSMİN HAVALANSIN.. HER YERE İSMİNİZİ YAZIN BİR SURE ŞEKİL HATA MESAJI YAZ.. İSMİNİ NEON IŞIGI İLE YAZ.. İSMİNİ YAHOO VE FERRARİ DE YAZ.. YUMRUĞA İSMİNİ YAZ RESTAURANT IN GİRİŞİNE İSMİNİ YAZ.. BURADAN...
  2. 5000 Farklı Resime Adını & Nickini Yaz Avatar Yap

5000 Farklı Resime Adını & Nickini Yaz Avatar Yap

resimle avatar yapma isimli avatar yapma resimli resimli yap Avatarınızı çeşit çeşit resimden birtanesine isim yazarak istermisiniz.Alttaki siteye giriş yaparak kategorilerden birini kullanabilirsiniz. Custom Sign Generator Page, Over 5,000 Parody Image Generators (Personalized Flash Ecards & JPG Pictures) To Play With, Ajax Web 2.0 Applications
  3. istediğinizi yazın size söylesin(:

istediğinizi yazın size söylesin(:

Oddcast TTS Demo Türkçe karakterler kullanmayın.
  4. oda parfümünüzü siz yapın

oda parfümünüzü siz yapın

Sevgili melekler, Çamaşır için kullandığımız yumuşatıcıyı püskürtmeli bir şişeye koyun....Koyduğunuz yumuşatıcı kadar da su ilave edin.....Karıştırın.....Her yere püskürtün..Missler gibi koksun eviniz...Perdelere ,odalara ,wc ye,banyoya...... Mis gibi hem ucuz, hem oda parfümlerinden daha kalıcı.... Yumuşatıcınız renkli bile olsa iz bırakmıyor... Hadi kolay gelsin!!!!:temizlik:
  5. İşte size Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri

İşte size Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri

Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri Hay Ben Onun Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Dilek Budak Hay Ben Onun şarkı sözleri isteyen misafirlerimiz için, güzel şarkıcı Dilek Budak'ın bu şarkısının sözlerini sizlerle de paylaşıyoruz :) Zor gidene yol, haktır elbet bilene sor Bak halimize bu ayrılığı kendine sor Zor gidene yol, haktır elbet bilene...

Sayfayı Paylaş